Novinky ze světa internetů

Nejnovější:
Bezpečnost na internetu

Bezpečnost na internetu v roce 2024

V dnešní době je důležité stejně jako při chování venku dodržovat určité zásady bezpečnosti i na internetu. Kromě běžných opatření, jako je nedůvěřování podezřelým e-mailům nebo stahování podezřelých softwarů, existuje řada dalších kroků, které můžete podniknout a zlepšit na internetu svoji bezpečnost.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.2.2024

ZrychlujemeCesko.cz

Nestranný portál ZrychlujemeČesko.cz skončil

Léta využívaný a údajně nestranný portál ZrychlujemeČesko.cz, který sloužil pro ověření dostupnosti připojení k internetu po xDSL síti společnosti CETIN po letech končí. Byl „nestranně“ přesměrován na O2.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 5.1.2024

Nejoblíbenější:
jak vydělávat na internetu

Jak vydělávat na internetu

Chcete být také internetovým nomádem a ptáte se, jak vydělávat na internetu? V online prostoru existuje řada cest, jak se živit online. Některé vyžadují kapitál, jiné zase spoustu času a patřičné trpělivosti. Trpělivost však přináší růže. V tomto článku si přiblížíme nejčastější možnosti a rád se s vámi podělím o mé zkušenosti.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 8.1.2024

chat GPT

Co je to chat GPT a jak ho začít používat?

Chat GPT je inovativní technologie, která přináší revoluci v oblasti interakce mezi lidmi a umělou inteligencí. Tento pokročilý systém je založen na architektuře GPT-3.5, vyvinuté společností OpenAI, a umožní vám komunikovat s umělou inteligencí pomocí textového rozhraní. Chat GPT je schopný porozumět lidskému jazyku, generovat přesvědčivé odpovědi a poskytovat užitečné informace na základě zadaných dotazů.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.6.2023

nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020

Sponzorované:
XXY

Aktivně i pasivně v létě - kasino spinanga

Léto je dobou aktivní činnosti, kdy slunce zve všechny ven a lidé tráví spoustu času na kole, výlety, procházkami nebo zahradničením. To lze ale obvykle dělat jen v případě, že je hezké počasí. Co ale potom, když je škaredě? Můžete například přijmout pozvánku na prozkoumání online kasina spinanga.

Sponzorovaný článek 4.6.2024

Online marketing jedině s Legiano

Pokud se pohybujete v oblasti online marketingu, tak si jistě nenecháte ujít každý trend. A stejně tak ani platforma Legiano, která nabízí přehled a tipy toho nejlepšího z marketingu na internetu. Na webu Legiano naleznete vše, co pro promování své značky můžete potřebovat.Sponzorovaný článek 31.5.2024

Má Bitcoin stále šanci udržet se na vrcholu pyramidy kryptoměn?

Bitcoin, od svého vzniku v roce 2009, prošel mnoha etapami a změnami, ale stále zůstává jednou z nejznámějších a největších kryptoměn na světě. Otázka, zda má Bitcoin stále šanci udržet se na vrcholu pyramidy kryptoměn, je důležitá a velmi často diskutovaná, a to z různých hledisek.


Sponzorovaný článek 22.5.2024

Hledáte informace ze světa cestování, bydlení, vzdělávání a financí? Navšivte internetový magazín Presslist.cz