Ochutnejte 2 giga v síti UVT

Dle našich informací bude v síti UVT od 1.4.2023 na optické síti spuštěn nový tarif o rychlosti 2000 Mbps, tedy “dvě giga”. Upřímně, nemusíme mít to nejdražší auto, nejhezčí ženu, nejnovější mobil a nejrychlejší internet, ale pokud to zkrátka chceme, musíme to mít.

 

Již nyní sice UVT poskytuje připojení o rychlosti až 5 000 Mb/s, ale doposud se jednalo o velmi úzké spektrum firemních zákazníků. Od 1.4.2023 se to však bude týkat i domácností napříč celou ČR.

V dnešní době se internet stává stále důležitější součástí našich životů. Je to místo, kde pracujeme, učíme se, trávíme volný čas a komunikujeme s ostatními. Proto je důležité mít kvalitní a rychlý přístup k internetu, abychom mohli využívat všech jeho výhod. Tuto potřebu splňuje síť UVT net, která poskytuje vysokorychlostní internetové služby především ve středočeském kraji, srdcem celé firmy, srdcem místních obyvatel.

Kdo využije rychlost 2 "giga"?

 • Studenti, kteří stahují větší soubory a jejich připojení využívá současně více uživatelů
 • Domácnosti, které mají větší počet smart TV, chytrých telefonů, hojně stahují a nechtějí na nic čekat
 • Firmy, které denně zálohují práci na cloud a odesílají větší objem dat (fotky, grafiku, hudbu atp.)
 • Uživatelé, kteří stahují přes torrenty a ostatní P2P spojení
 • Kamerové systémy a vzdálené správy dalších zařízení
 • Provozovatelé serverů

Kdo nevyužije rychlost 2 "giga"?

 • Důchodci
 • Běžní uživatelé, kteří nestahují, nezálohují na vzdálený server, nehrají online hry a internet mají pouze pro komunikaci
 • Zákazníci, kteří “jdou po ceně”

Předobjednávka pro nedočkavé zákazníky

V dubnu se od těchto náročných uživatelů čeká obrovský zájem, takže již v tuto chvíli UVT nabírá předobjednávky, které může zpracovávat ještě před vypuknutím největšího zájmu začátkem dubna. Zajistit si navýšení rychlosti mezi prvními můžete nejen jako nový, ale i stávající zákazník v síti UVT. 

uvtnet

Proč si službu objednat předem?

Objednání služby předem má mnoho výhod. Zaručuje to dostupnost služby, kdy ji potřebujete. Můžete si také vybrat čas a místo, kde služba bude provedena. Tím se vyhnete frontám a čekání. Navíc můžete získat lepší ceny, pokud objednáte službu předem. Můžete také využít speciální nabídky a slevy, které jsou k dispozici pouze pro předem objednané služby. A nakonec, objednáním služby předem máte jistotu, že vše bude pro vás připraveno včas. Uděláte radost zákaznické podpoře, která bude mít pro administrativu větší prostor. 

 

Díky tomu předobjednávkou získáte:

 

 • Aktivaci zdarma
 • Slevu 20 % na koncové zařízení
nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020