UVT - recenze

5,0
Hodnocení 5 z 5
5 z 5 hvězdiček (na základě 1 recenzí)
Vynikající100%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné0%

UVT internet je ve středních Čechách pro místní obyvatele dnes takřka tradicí. V této lokalitě totiž disponují jednou z největších bezdrátových a optických sítí, kterou neustále rozvíjí. Zákazníci také oceňují možnost výběru z několika typů platforem IPTV.

IČ: 24288705

Sídlo: 252 42 Jesenice – Zdiměřice

Jednatel: Ing. Petr Dvořák a Ing. Radek Janeba

Webové stránky:  https://www.uvtnet.cz

uvt

Ochutnejte 2 giga v síti UVT

Dle našich informací bude v síti UVT od 1.4.2023 na optické síti spuštěn nový tarif o rychlosti 2000 Mbps, tedy “dvě giga”. Upřímně, nemusíme mít to nejdražší auto, nejhezčí ženu, nejnovější mobil a nejrychlejší internet, ale pokud to zkrátka chceme, musíme to mít.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 7.2.2023

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu UVT?

Jindřiška P.

Hodnocení 5 z 5
7. 2. 2023

Dlouho jsem zvažovala přechod od konkurence, ale naštěstí jsem se odhodlala a UVT zkusila. Po půl roce jsem stále velmi spokojená. Také děkuji jejich technické podpoře, která semnou měla ze začátku trpělivost. Doporučuji. 🙂

Jindřiška P.
iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

coldcall

Nevyžádaným hovorům je od 1.1.2022 konec

Telefonní čísla, která jsme nikdy předtím neviděli. Když vám volají, nevíte, co máte od telefonátu očekávat. A pokud stisknete tlačítko se zeleným sluchátkem nebo se prstem dotknete obdobné ikony na displeji, často jen za několik sekund zavěsíte.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.9.2021

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020