Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.

Služba není vázána na konkrétní adresu

Jelikož se jedná o IPTV (televize přes internetový protokol), můžete tedy naši aplikaci využívat kdekoliv s připojením k internetu. Dejte si však pozor, abyste nečerpali omezené mobilní data. Pokud nemáte k paušálu data neomezené, připojte se na nejbližší Wi-Fi

Nejen v celé Evropě

Standardem je sledování programů na cestách Evropou, ale již jsme od našich zákazníků dostali pozdravy také z Kanady. Záleží na typu připojení k internetu. Mimo Evropu lze omezení obejít přes VPN. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit na naši chat podporu a rádi vám pomůžeme.

Platební karta a fakturační adresa musí být česká

Jsme česká firma platící daně a DPH zde v Česku, takže je nutné mít předplatné této služby s českou fakturační adresu a pro online objednávku použít českou platební kartu. 

Na 4 zařízení v ceně

Pokud nemáte v domácnosti 4 zařízení, můžete se o přístup do aplikace podělit například s kamarádem. Jak jsme psali výše, služba není vázána na konkrétní adresu. Přihlášené zařízení (počítač, notebook, telefon, tablet, android box) si můžete svévolně měnit. 

Televizory Samsung a LG jedině z české distribuce

V případě televizorů Samsung a LG se musí jednat o českou distribuci. V případě chytrých televizorů s operačním systémem Android a Apple můžete mít zařízení zakoupeno v zahraničí. 

71 programů za 199 Kč/měsíčně:

Aktualizace 5.10.2023

Autor: Lukáš Pecina, NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

Recenze na NejPřipojení.cz – pohled zevnitř

Na internetu lze dohledat recenze na většinu služeb nebo produktů, které si hodlá zákazník zakoupit. Platí to také v rámci vytipování si nového poskytovatele internetu. Pravdou je, že málokdo spokojený kladnou recenzi napíše, bezvadně fungující servis, bez problémový proces získání služby, to je něco, co zákazník očekává a vychvalovat to, že něco funguje, když jsem si to s tímto očekáváním koupil je tedy zbytečné.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.3.2022

Pozor na neoficiální aplikace! Které to jsou?

Pozor na neoficiální aplikace! Které to jsou?

Ze shrnutí vyplývá, že během šestého kalendářního měsíce – tedy června – představovaly riziko především stalkerwares a malwares.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 2.8.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020

Vypínání DVB-T vysílání

Přechod na DVB -T2 je v plném proudu. Koncem tohoto týdne dojde k vypnutí celoplošných sítí, které využívají původní standart DVB-T, rovnou ve třech regionech. Už od čtvrtečního večera se bude vysílání šířit na vlnách DVB-T2 (na frekvencích 470 až 694 Mhz) v oblasti severní Moravy, na Pardubicku i Jihlavsku.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 24.8.2020

aktualizace zákona

Na jeden set-top box všechny poskytovatele?

Aktualizace zákona o elektronických komunikacích je za dveřmi a spolu s ní čeká český telekomunikační svět několik zajímavých změn. Do budoucna by to mohlo znamenat například to, že vám operátor už nebude moci dodat set-top box, který bude fungovat jen s jeho službou.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 22.6.2020