Prima zpětné přehrávání

Nové nařízení od 1.6.2023

Také máte pocit, že nařízení FTV Prima na zpětné přehrávání je jedna z největších absurdit televizního vysílání? My také. Sice vysílané pořady na standardním kanálu Primy nejsou šálkem pro každého nadšence kvalitního obsahu, ale například Prima Zoom mně osobně ve večerním repertoáru docela chybí. Nyní však FTV Prima přišla s dalším nesmyslem, který bude platný od 1.6.2023. Zpětné přehrávání Prima dál zněmožňuje. Pojďme si tuto problematiku rozebrat do hloubky.

Obsah článku:

Konec zpětného přehrávání FTV Prima

V květnu roku 2022 kolega napsal článek Reklamy jsou plné vitamínů, tvrdí Prima, kde jsme rozebírali příchod omezení zpětného přehrávání – přetáčení reklam v plném rozsahu, jak jsme na něj byli v případě IPTV zvyklí. Doposud s tímto nesmyslem naštěstí žádná další televize nepřišla.  

prima

Reklamy jsou plné vitamínů, tvrdí Prima

Internetovou TV si klienti kupují z více důvodů. Tím prvním je fakt, že se chtějí dívat na odvysílané TV programy v čase, kdy jim to vyhovuje a tím druhým, nikoli podružným důvodem, je přetočení si reklam.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.5.2022

Popoplujem

Před pár dny FTV Prima oznámila od 1.6.2023 prodloužení nepřeskočitelné reklamy ze stávajících 180 sekund nově na 240 sekund. Naštěstí to nám sledujícím dává větší prostor najít si lepší pořad na jiném kanálu. 🙂  

Mají méně sledujících a inzerentům prezentují nereálná čísla

Důvodem tohoto nesmyslu je samozřejmě snaha dostat od svých inzerentů za umístění reklamy více peněz. Někteří sledující si sice našli jiné a lepší kanály, ale ti co zůstali, reklamy hezky smlsnou. Teoreticky by tedy cena za reklamní spot měla zůstat cca stejná. Problém je však fakt, že poskytovatelé IPTV musí Primě platit i v případě, že zákazník kanál absolutně nesleduje a Prima svým inzerentům vykazuje i tyto “mrtvé” sledující. Vtipné, že?

Závěr

Pokud jste fanouškem fiktivních policajtů v akci, slunečné nebo prostřena, buďto se smiřte s 240 sekundami nepřeskočitelné reklamy nebo si můžete např. za 99 Kč/měs. dokoupit balíček “Plné přetáčení kanálů Primy”. Další možností je sledovat jiné kanály, kde i nadále zůstanete pánem svého času. 

Autor: Lukáš Pecina, Redakce NejPřipojení.cz 31.5.2023

iptv za 169

Nejlevnější internetová televize

Jedním z hlavních parametrů internetové televize je její cena. V rámci online předplatného se můžete setkat s cenou kolem 200 Kč/měs. Jaká internetová televize je však nejlevnější?
Autor: Redakce NejPřipojení.cz 24.5.2023

internet na doma

Internet na doma v roce 2023 a 2024 | Na co si dát pozor?

Všude dobře, ale doma (s kvalitním internetem) je doma. Internet na doma je dnes neodmyslitená součást každého života. Jeden ze základních stavebních pilířů naší firmy byla rozmanitost možností internetu na doma napříč jednotlivými městy. Dokonce i některé města mají tolik možností sami o sobě, že vyznat se v tom je pro běžného uživatele takřka nemožné.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 17.5.2023

tv bez reklam

Jak sledovat TV bez reklam?

Pokud nejste tvrdým zastáncem starého DVB-T(2) nebo satelitního příjmu, ale fandíte spíše IPTV (televize přes internet), rádi si otravné reklamy přetočíte. Sledovat TV bez reklam je přeci příjemné. V článku si nastíníme pár novinek a cenných informací, které v posledních měsících hýbou trhem.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2022

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022