Nejlevnější internetová televize

Jedním z hlavních parametrů internetové televize je její cena. V rámci online předplatného se můžete setkat s cenou kolem 200 Kč/měs. Jaká internetová televize je však nejlevnější?

Jaká je nejlevnější internetová televize?

Jestliže vás zajímá nejlevnější internetová televize, očekávejte napříč Českým trhem cenu kolem 200 korun měsíčně za základní programovou skladbu. Naše IPTV (internetová televize) stojí nyní 195 Kč/měs. 

Na půl roku za 1 Kč/měs.

Internetová televize je naše doplňková služba a ke každému novému internetu ji od nás získáte za 1 Kč měsíčně na prvního půl roku.

Na co si dát pozor?

Služba není vždy jen o ceně. Dále si zjistěte, na kolika zařízeních můžete službu využívat a jaké zařízení poskytovatel podporuje. Zakoupení poměrně drahého set-top boxu nemusí být vždy nutností.

prima

Reklamy jsou plné vitamínů, tvrdí Prima

Internetovou TV si klienti kupují z více důvodů. Tím prvním je fakt, že se chtějí dívat na odvysílané TV programy v čase, kdy jim to vyhovuje a tím druhým, nikoli podružným důvodem, je přetočení si reklam.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.5.2022

Podporovaná zařízení

Podporujeme jakékoliv zařízení s operačním systémem Android a iOS. Dále si můžete aplikaci stáhnout na zařízeních Samsung, LG a HiSense 

Jak na internetové televizi ušetřit?

Nejlepší je domluvit se na úhradě předplatného s kamarádem, který chce službu také využívat. Předplatné IPTV totiž není vázané na konkrétní adresu a funguje v rámci celé EU. Pokud tedy nevyužíváte službu na všech čtyřech zařízeních, dejte přístup i svým blízkým.

Aktualizace stránky 14.1.2024

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

iptv

Internetová televize neboli IPTV

V době, kdy bychom měli trávit většinu času zavření doma, získává nabídka televizního vysílaní zcela nové rozměry. Kromě satelitní televize nebo sledování přes anténu je tu i atraktivnější a komfortnější způsob. Tím je sledování televize přes internet. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 30.3.2020

IPTV

Co je to IPTV?

Jaké výhody přináší digitální televize a co všechno k ní potřebujete?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 29.9.2019