Jak sledovat TV bez reklam

Pokud nejste tvrdým zastáncem starého DVB-T(2) nebo satelitního příjmu, ale fandíte spíše IPTV (televize přes internet), rádi si otravné reklamy přetočíte. Sledovat TV bez reklam je přeci příjemné. Níže si nastíníme pár novinek a cenných informací, které v posledních měsících hýbou trhem.

Kde si lze přetáčet reklamy?

Jak již bylo zmíněno výše, pokud se stále držíte starého DVB-T(2) nebo satelitního příjmu, bohužel jste odkázání na daný vysílací čas. Pořad nelze pozastavit, vrátit zpět a tím pádem ani přeskočit reklamy. Před vysíláním si skočte na záchod, protože další možnost bude až za zhruba 30 minut. 

 

Řešením je IPTV, kde máte většinou archiv zpětného přehrávání 7 dní. Díky němu jste pánem vysílání Vy. Další možností je jiná streamovací platforma (Netflix, Disney+ atp.). Zde však může být problém s jazykovou bariérou. Na Netflixu je velká část obsahu bez českého dabingu.

Proč si platit IPTV?

DVB-T(2) je kromě koncesionářského poplatku sice zdarma, ale “zadarmo drahé”. Základní IPTV dnes stojí 100-200 Kč/měs. Pokud máte smart TV, stačí si televizor připojit k internetu (ne po wifi) a stáhnout aplikaci daného poskytovatele IPTV. Zprovoznění je v průměru otázka 10-20 minut včetně registrace předplatného.

 

Poté se pohodlně usaďte, protože si můžete pustit cokoliv 7 dní zpětně. Samozřejmostí je právě přetáčení reklam. 

Jak přetáčet reklamy na FTV Prima?

Prima začátkem roku přišla s nápadem, jak zvýšit tržby ze svých reklam. Od 1.6.2022 zamezila plnému přetáčení reklam. Nyní nutí shlédnutí 1/3 reklamního bloku. Přečtěte si článek a sami posuďte, zda se tímto jednáním Prima spíše “nepohřbí”.

prima

Reklamy jsou plné vitamínů, tvrdí Prima

Internetovou TV si klienti kupují z více důvodů. Tím prvním je fakt, že se chtějí dívat na odvysílané TV programy v čase, kdy jim to vyhovuje a tím druhým, nikoli podružným důvodem, je přetočení si reklam.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.5.2022

Pokud jste fanouškem jejich pořadů, umožnila Prima za poplatek 99 Kč/měs. přeskočení celého reklamního bloku. Zkrátka na tom chce vytřískat co nejvíce. V případě zájmu o zapnutí tohoto speciálního doplňkového balíčku “Prima bez reklam” nám napište na [email protected]

Ostatní kanály lze sledovat bez reklam?

Ano, žádný další televizní kanál zatím s touto drastickou metodou nepřišel. Dle mého je to otázka času a Prima udělá krok zpět. Sice mohou na vynucených reklamách vybrat od inzerentů více peněz, ale ve výsledku jim podstatně klesne sledovanost. Osobně jsem jejich kanály přestal sledovat úplně.

Závěr

Průměrný reklamní blok trvá 8 minut. V rámci celého večera můžete sledováním reklam ztratit až celou hodinu vašeho života. Za měsíc to může být celý den. Za 10 let sledováním reklam přijdete třeba o 120 dní čistého času. Není lepší si zaplatit IPTV, reklamy přeskakovat a čas investovat třeba rodině?

Autor: Lukáš Pecina, Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2022

affiliate

Affiliate NejPřipojení TV

Vážení a milí zájemci o prodej předplatného naší IPTV,
od srpna 2022 můžete využít naši spolupráci s affiliate systémem společnosti eHub.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.9.2022

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

Vypínání DVB-T vysílání

Přechod na DVB -T2 je v plném proudu. Koncem tohoto týdne dojde k vypnutí celoplošných sítí, které využívají původní standart DVB-T, rovnou ve třech regionech. Už od čtvrtečního večera se bude vysílání šířit na vlnách DVB-T2 (na frekvencích 470 až 694 Mhz) v oblasti severní Moravy, na Pardubicku i Jihlavsku.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 24.8.2020

aktualizace zákona

Na jeden set-top box všechny poskytovatele?

Aktualizace zákona o elektronických komunikacích je za dveřmi a spolu s ní čeká český telekomunikační svět několik zajímavých změn. Do budoucna by to mohlo znamenat například to, že vám operátor už nebude moci dodat set-top box, který bude fungovat jen s jeho službou.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 22.6.2020

vodafone tv

Vodafone spouští svoji IPTV

Po zaběhnuté službě O2 TV a T-Mobile TV se na trhu s touto nabídkou konečně objevil i třetí velký operátor. Vodafone TV se snaží nalákat klienty na více než 130 kanálů, sedmidenní zpětné sledování i poměrně velkorysou dostupnost. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 27.4.2020

iptv

Internetová televize neboli IPTV

V době, kdy bychom měli trávit většinu času zavření doma, získává nabídka televizního vysílaní zcela nové rozměry. Kromě satelitní televize nebo sledování přes anténu je tu i atraktivnější a komfortnější způsob. Tím je sledování televize přes internet. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 30.3.2020