Levné notebooky s velkým potenciálem

Už dávno neplatí, že levný notebook automaticky znamená nekvalitní šunt. Levný notebook může být kvalitní stroj, na který se můžete spolehnout ve dne v noci, a navíc si poradí s větší zátěží bez jediného zaváhání. Že takový neexistuje? Repasované notebooky jsou zárukou kvality, spolehlivosti, odolnosti a nízké ceny.

V čem se liší repasované počítače od těch nových?

Repasované notebooky jsou již použité zboží, které však před dalším prodejem prochází pečlivou kontrolou a v případě potřeby dostávají zcela nové vnitřní součástky. Ke každému zařízení navíc dostáváte dvouletou záruku typickou i pro nové produkty.
 
Možná vás překvapí, že celosvětový prodej repasovaných notebooků tvoří 11 % celkového trhu s notebooky. A není se čemu divit! Oproti novému i tradičnímu bazarovému zboží mají celou řadu výhod:
  •     Dostanete k nim záruku na jeden až dva roky.
  •     V nabídce jsou zpravidla notebooky vyšší business třídy, které běžně stojí 30 000,- až 50 000,-.
  •     Očekávejte tedy kvalitu a odolnost, která je synonymem těchto notebooků.
  •     Dostanete vyčištěný notebook, který vypadá jako nový, s vlastním operačním systémem Windows.
  •     K počítači dostanete rozepsané DPH, takže ho můžete koupit i do firmy nebo škol.
Koupí repasovaných notebooků jednáte ekologicky, protože kupujete již vyrobené zboží a omezujete svou uhlíkovou stopu.

Jak probíhá repasování notebooků?

Každý notebook prochází pečlivou kontrolou, při které se zkoumá kvalita a funkčnost jednotlivých součástí. Pokud je to nutné, špatně fungující součástky se vymění za nové. Starý pevný disk se nahradí rychlejší verzí SSD a nainstaluje se operační systém Windows. Často se také zvyšuje počet pamětí RAM, čímž v kombinaci s SSD diskem získáte vcelku rychlé „dělo“. Baterie se zpravidla nevyměňuje, ale na trhu snadno seženete zcela novou za rozumné peníze.

Odkud repasované notebooky pocházejí?

Repasované notebooky vykupujeme především od velkých korporátních firem z bankovního sektoru, které svou techniku pravidelně vyměňují za novou. Máme tak neustálý přísun kvalitních strojů, které jednoduše překontrolujeme a připravíme pro nové majitele. Díky prostředí, odkud notebooky pocházejí, jsou vždy v dobrém stavu a nenesou žádné známky opotřebení.

Jaký je rozdíl mezi bazarovým notebookem z inzerátu a repasovaným počítačem?

Je v tom obrovský rozdíl. Na bazarovou techniku si všeobecně dávejte pozor, protože k ní nedostanete záruku a dost často narazíte na rozbité nebo nefunkční zboží. Při koupi se však už nemáte u koho odvolat. Lidé se totiž techniky zpravidla zbavují až ve chvíli, kdy přestává sloužit.
 
Oproti tomu repasované notebooky pocházejí od prodejců s dlouholetou zkušeností. V technice se vyznají, a navíc vám ke koupi vystaví záruční list. Zboží můžete v případě nutnosti snadno reklamovat na pobočce prodejce a ke zboží si při koupi dokoupíte i prodlouženou záruku. Navíc kupujete vždy funkční ozkoušené zboží. 
 
Náš e-shop pocitacezababku funguje už od roku 2004 a od té doby jsme prodali tisíce repasovaných notebooků. 

Sponzorovaný článek 12.9.2022

web 3.0

Co je web 3.0 a jak může ovlivnit svět internetu?

Revoluce na internetu. Tak je ve spojitosti se světovou sítí označována její verze web 3.0, která by v budoucnu měla nahradit stávající verzi 2.0. Posílit by měla postavení uživatelů, naopak velké společnosti jako Facebook nebo Google by po jejím spuštění měly ztratit kontrolu nad obrovskými toky dat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.2.2022

coldcall

Marketingové hovory a jejich nová pravidla

S prvním dnem letošního roku vstoupila v platnost novela zákona o elektronických komunikacích. Upravuje problematiku takzvaných marketingových hovorů.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.1.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020

solus

Jak získat internet, když jsem v SOLUSU?

Získat „status“ dlužníka či neplatiče není v dnešní době nijak složitá věc. Člověk se dostane do rejstříku SOLUS celkem snadno. V mnoha případech si tak znepříjemní život kvůli banální částce nebo opomenutí. 


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 1.6.2020

konec úvazků

1.4.2020 celoplošný konec úvazků!

1.4.2020 vejde v platnost novela zákona, která zamezí pokutování zákazníků za předčasné ukončení smluv.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.2.2020