Od 1.7.2020 startuje aplikace NejPřipojení TV

Internetové připojení šité na míru pro každého klienta je pro nás samozřejmostí. Díky individuální spolupráci s vámi jsme získali jasnou představu i o tom, jakou internetovou televizi naši zákazníci chtějí. Proto vám nyní přinášíme novou službu IPTV, díky které budete moci sledovat své oblíbené pořady z televize, počítače nebo třeba z tabletu.

 

Naši novou aplikaci s názvem NejPřipojení TV si budete moci pořídit už od 1. července a využívat ji na třech zařízeních. Klientům v ní nabízíme 67 programů, z nichž 30 mohou sledovat v HD kvalitě. Ti z vás, kteří nestihnou svůj oblíbený pořad, mohou využít náš archiv. Ten uchovává pořady sedm dní zpětně. Za službu zaplatíte 199 Kč a vše je pro vás bez závazku. Zákazníci, kteří využívají našich xDSL služeb, získají navíc zvýhodněnou cenu 150 Kč.

Nabídka kanálů

Z široké nabídky 67 kanálů si vybere opravdu každý. Kromě „klasických“ programů z palety ČT, Nova či Prima jsme pro vás připravili i velké zastoupení stanic a pořadů pro fanoušky vaření, cestování, hudby nebo historie. Své místo zde mají i programy regionálních televizí. Kompletní seznam najdete již brzy na našich webových stránkách, kde si službu můžete rovnou online objednat. Po zaplacení požadované částky vám na email jednoduše pošleme přihlašovací údaje do naší TV aplikace a můžete ihned začít se sledováním.  Jak jsme již zmínili výše, služba je zcela bez závazků a její objednání funguje formou předplatného. Zkrátka zaplatíte na měsíc nebo na rok dopředu a produkt je na dané období váš.

Jak nás můžete sledovat?

Naši IPTV můžete sledovat prostřednictvím tří typů zařízení. Pokud máte doma smart TV, stačí jen stáhnout TV aplikaci, přihlásit se prostřednictvím zaslaných přihlašovacích údajů a celá nabídka je vám plně k dispozici. Jestli jste se rozhodli, že chytrá televize není nic pro vás, můžeme vám nabídnout nejnovější model set-top boxu značky Arris VIP 4205, za který zaplatíte 2299 Kč. Zařízení vám zašleme poštou na uvedenou adresu nejpozději následující pracovní den po obdržení platby.

Další možnost sledování naší internetové televize je prostřednictvím vlastního set-top boxu. Jestli již doma máte set-top box požadovaného tipu, jeho přehrání na naši službu vás bude jednorázově stát 350 Kč.

 

Pokud se klient rozhodne, že si pořídí naší IPTV NejPřipojení TV, doporučujeme, aby měl minimální přenosovou rychlost alespoň 10 Mbps. Máte-li přenosovou rychlost ještě o něco nižší, dá se situace i tak vyřešit. Můžeme kvalitu snížit a tím zajistíme nepřerušované sledování. Bezdrátové připojení prostřednictvím paraboly na střeše není v tomto případě ideální, jelikož tento typ připojení bývá dost nestabilní. To se může projevit na kvalitě obrazu, který pak působí takzvaně „rozkostičkovaným“ dojmem.

Doplňkové balíčky a akce

Internetová televize NejPřipojení TV dokáže uspokojit i ty nejnáročnější diváky. Pro zákazníky, kteří budou mít zájem o širší nabídku kanálů, máme připraveno hned několik doplňkových balíčků. Klienti si tak mohou přikoupit například filmový balíček za 69 Kč měsíčně, ve kterém získají šest stanic (AXN a Sony Network, AXN Black, AXN White, Film BOX, HD Film Europe a JOJ Cinema HD).  Produkt nabízí i balíček se sportovními nebo dětskými stanicemi. V něm zákazníci získají Disney Channel, Disney Junior, Arena Sport 1 HD, Eurosport 1HD a mnoho jiných programů. Další balíček je k mání za 129 Kč měsíčně a obsahuje stanice s dokumentární tematikou. Erotické kanály si zájemci přikoupí v „Lechtivém“ balíčku za 69 Kč za měsíc. Poslední „Speciální“ balíček obsahuje erotické, módní, sportovní i filmové stanice a klienti si za něj připlatí 169 Kč.

 

Pokud se rozhodnete využít službu IPTV, máme pro vás připravenou také akční nabídku. Klienti, kteří si službu předplatí na roku dopředu, získají automaticky slevu 10%. Zákazníci využívající služeb VDSL pak budou mít slevu 25%. Budete li chtít další informace o nové IPTV, rádi vám je poskytneme na našem Centru zákaznické podpory na našem webu nebo na zákaznické podpoře na čísle 588 880 508.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 15.6.2020

konec úvazků

1.4.2020 celoplošný konec úvazků!

1.4.2020 vejde v platnost novela zákona, která zamezí pokutování zákazníků za předčasné ukončení smluv.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.2.2020

1 Gb/s do sedmi let!

Existence Gbit sítí - CETIN

Gigabit optikou až do domu pro milion domácností?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.10.2019

Akvizice UPC

Akvizice UPC Česká republika

Novým majitelem UPC Česká republika s.r.o. se stává Vodafone a od 1.8.2019 přebírá jejich aktivity.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.8.2019

5G

Internet 5G

Pravda nebo klamání spotřebitele internetového připojení?Autor: Šimon Čecháček C-NET.solutions 16.6.2019

Akvizice Lemo internet

Akvizice Lemo Internet a.s.

Novým akcionářem Lemo internet a.s. se stal T-Mobile Czech Republic a.sAutor: Redakce NejPřipojení.cz 2.6.2019