Akvizice Lemo Internet a.s.

4.1.2019 došlo ke změně majitele,

novým akcionářem Lemo internet a.s. se stal T-Mobile. Czech Republic a.s 

Společnost Lemo internet a.s. působící v Olomouci vešla ve známost již v roce 2015, kdy při výkopových pracích pro položení optického kabelu nalezli pracovníci Lemo internetu pod zemí bombu z druhé světové války.Odkaz zde

  A byla to skutečně bomba!
Nejenom ta nalezená, tato firma si dala za cíl postupně pokrýt svou vlastní optickou sítí co největší část Olomouce. Odborným přístupem k zákazníkům, nadšením pro věc a skvělým technickým zázemím pracovali na budování dobrého jména společnosti Lemo internet. My, NejPřipojení.cz jsme rádi této firmě přivedli spoustu klientů, společně jsme se podíleli na různých projektech od prodeje mimořádných akcí po spolupráci při zasíťování některých bytových domů v Olomouci. Spolupráce nás bavila, jednání Lemo internetu bylo vždy férové, co se slíbilo zákazníkům, vždy směřovalo ke splnění.
Lemo internet především lidem přineslo možnost volby změny operátora, většinu tras v Olomouci mají totiž souběžnou s trasami UPC, na jejichž zákazníky také cílilo. Při změně poskytovatele zajišťovali pro klienty i ukončení stávajích služeb, zasílali za klienty formulář, zastupovali je při jednání s původními poskytovateli, klienta zapojili ještě před ukončením původních služeb, aniž by musel platit obě najednou. Účtovat začali vždy až po ukončení původního poskytovatele. A protože se v telekomunikacích pohybovali už dlouho před vznikem Lemo internetu, dokázali vždy pro klienta najít optimální řešení. Prostě servis odpovídající potřebám klientů, přesně to, co si představujeme pod pojmem poskytování internetu.

  Prodejem služeb totiž péče o klienta nemá končit.
Místní poskytovatelé vždy budou mít zájem na tom, aby byli zákazníci spokojení, neměli důvod k odchodu a naopak aby doporučovali známým. Rychlý servis, poradenství od lidí, kteří tomu nejen rozumí, ale které to i baví. To je vždy priorita místních poskytovatelů. Nadstavbou služby poskytování internetu má být i následná patřičná péče.

Od 4. ledna 2019 došlo ke změně majitele, novým akcionářem Lemo internet a.s. se stal T-Mobile. Czech Republic a.s.

Rejstřík firem

  Co se bude s Lemo Internetem dít dále?
Co tato změna majitele znamená již nyní.
Z našeho pohledu je největší škoda, že nyní neposkytují symetrické tarify (odchozí rychlosti nyní nabízí v řádu 10% rychlosti příchozí), kterou vždy uvítali s otevřenou náručí mladší zákazníci a hráčí online her.

  Jejich optická síť však umí takřka neomezené rychlosti, tak proč downgrade?
Smlouvy bez minimální doby užívání a aktivace již od koruny.

Část zákazníků již nyní přechází pod T-Mobile, což přináší možnost sloučit služby například s mobilním paušálem a získat tak lepší cenu.

Co by mohla změna majitele znamenat dále?
Volání již jen na infolinku T-Mobile?

Trvalé odstranění symetrických připojení a změny tarifů stávajícím zákazníkům?

Ztráta podpory, péče a lásky od zaměstnanců Lema, na kterou jsme si za léta tak hezky zvykli?


  V dalším pokračování milovaného Lema se necháme překvapit! 🙂

Potřebujete poradit?
Pro všechny nabízíme bezplatnou pomoc ať už na naší infolince 588 880 508 nebo písemně v našem formuláři , stejně tak Vám i můžeme propočítat výslednou cenu s tarifem T-Mobile a nabídnout zvýhodněné mobilní paušály v rámci celé rodiny.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 2.6.2019

Kontaktujte nás!

Zanechte nám číslo a my se ozveme

  Navštivte nás také na Facebooku!

  Přečtěte si naše další články!

  Pobočka v Olomouci

  Dolní náměstí 55/33
  Po-Čt 9:00-19:00
  Pátek 9:00-12:00
  +420 588 880 508
  [email protected]

  Odpovědná osoba

  Lukáš Pecina
  +420 722 964 094
  [email protected]

  Správa sítě

  Jan Vorel
  +420 739 727 181
  [email protected]

  © 2016-2020 NejPřipojení.cz s.r.o.

  Se sídlem Slavíčkova 827/1a, 638 00 Brno

  Zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 98727 dne 7. března 2017

  IČ:05884659

  DIČ: CZ05884659