Jak anonymně nakupovat Bitcoin a další kryptoměny

Nemusíte procházet žádnými ověřovacími postupy ani sdílet své osobní údaje s ostatními – vyzkoušejte jednoduchý a bezpečný způsob výměny digitálních tokenů na Godex.io.

Online anonymita

Rok 2020 se stal druhým největším rokem z hlediska počtu trestných činů ve světě kryptoměn, protože hackerům se podařilo ukrást 1,9 miliardy dolarů. Chcete-li zůstat v bezpečné oblasti, ujistěte se, že vaše data a finance jsou mimo jejich dohled.

 

Zpočátku byly kryptoměny jako Bitcoin vytvářeny, aby svým investorům přinesly větší pocit soukromí a anonymity. Bitcoin se postavil proti tradičnímu bankovnímu systému, kde jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím důvěryhodné třetí strany. Zatímco tradiční metoda funguje dostatečně dobře po dlouhou dobu, někteří lidé s ní nejsou spokojeni. Naštěstí s pomocí celosvětového webu našli lidé způsob, jak tento systém znovu objevit.     

    

V roce 2009 přišel první bitcoin, který představil nový model ochrany osobních údajů. Tento nový model uvádí, že každá transakce vytváří nový pár klíčů, který lze veřejně zobrazit. Páry klíčů nejsou s nikým spojeny. To znamená, že nikdo neví, kdo se výměny zúčastnil.

 

To vedlo k polemikám a rostoucí potřebě omezovat svobodu zákazníků (omezení nákupu a směny digitálních měn). To je důvod, proč v posledních letech mnoho webů pro výměnu kryptoměn zavedlo postupy ověřování identity, známé také jako Znáj svého zákazníka (Know Your Customer – KYC). Na jedné straně to na trhu s kryptoměnami přidalo transparentnost, protože se objevovalo stále více případů finanční kriminality; na druhé straně to podkopalo koncept soukromí. Pojďme se podívat na to, proč je anonymní výměna tak důležitá.

Poznejte svého zákazníka vs. zachovejte si své soukromí

KYC je proces ověřování, který některé organizace používají ke shromažďování informací o svých nových zákaznících. Jde o bezpečnostní opatření k zabránění podvodům, financování terorismu a / nebo jiné trestné činnosti zakázané zákonem.

 

Pokud KYC brání špatným věcem, tak proč je toto téma naší diskuse? Zločinci se vám neustále snaží vzít vaše vydělané peníze. Proces ověření KYC představuje hrozbu pro vaše finance, protože vyžaduje od vás následující akce:

 • napište své celé jméno;
 • Zašlete kopii svého ID;
 • Pořiďte selfie fotografii nebo video, abyste prokázali svoji totožnost (například zavrtíte hlavou nebo ukážete prsty).

Zasílání takových osobních údajů může být docela skličující, zejména v době, kdy jsou hacky všudypřítomné. Proto se mnoho lidí vyhýbá směnným platformám a kryptoměnám obecně.

 

Nejlepším způsobem, jak zachovat vaše digitální soukromí, je izolovat všechny vaše aktivity do samostatných datových oddílů. Musíte si pečlivě vybírat poskytovatele, abyste nedůvěřovali nikomu více než jedné službě najednou.

 

Při online průzkumu nezapomeňte zapnout anonymní režim a používat alternativní vyhledávače, jako jsou Brave a Tor. Měli byste se vzdát špatného zvyku ukládat všechny informace o svém prohlížeči na dobu neurčitou. Případně můžete použít aplikaci VPN, aby nikdo nemohl sledovat vaši polohu.

 

Pokud jde o výměnu kryptoměn, nejbezpečnějším způsobem výměny tokenů je anonymní provedení. Existuje místo, kde můžete anonymně směňovat kryptoměny online – je to krypto směnárna Godex.io.

Bezpečná výměna virtuálních měn s Godexem

Existuje několik platforem, které nevyžadují ověření KYC a jednou z nich je Godex. Godex je platforma pro výměnu kryptoměn s nejlepšími směnnými kurzy a schopností směnit až 201 různých digitálních mincí. S Godexem si můžete vyměňovat své digitální tokeny bez obav o odhalení svých osobních údajů.

 

Tady je podrobný průvodce anonymní výměnou digitálních tokenů, který nevyžaduje žádné ověření:

 1. První věc, kterou musíte udělat, je přejít na Godex.io.
 2. Ve středu stránky najděte dvě pole s čísly.
 3. Kliknutím na pravou stranu pole „Odesíláte“ vyberte měnu, kterou chcete směnit. Kliknutím na levou stranu můžete zadat počet digitálních tokenů, které chcete vyměnit za jinou kryptoměnu..
 4. Podobně v poli „Přijmete“ vyberte kryptoměnu, kterou chcete přijímat, a uvidíte částku, kterou obdržíte.
 5. Pokud jste s kurzem spokojeni, klikněte na tlačítko „Výměna“.
 6. Poté budete vyzváni k zadání adresy peněženky pro kryptoměnu, kterou chcete vyměnit, do pole níže.
 7. Po ověření správnosti zadaných údajů stiskněte znovu tlačítko „Výměna“.
 8. Počkejte na svůj vklad. Godex automaticky vygeneruje adresu vkladu pro vaše nové tokeny s jedinečným ID transakce.
 9. Podrobnou zprávu o své transakci najdete na stránce Dokončeno.

Šetření vašich prostředků by mělo být vaší nejvyšší prioritou. Godex je přesně to, co si myslíte – dokonalá platforma pro obchodníky a transakce s kryptoměnou. Máte-li jakékoli dotazy, tým podpory 24/7 je vždy připraven naslouchat a pomoci vám.

 

Staňte se partnerem Godex a nenechte si ujít jeho přidružené programy, které vám poskytnou bonus 0,005 bitcoinu a až 0,6% na každou transakci. Najdete je v pravém horním rohu domovské stránky. Partnerský program Godex funguje takto:

 1. Založíte si účet na Godex.io a získáte bonus 0,005 bitcoinu.
 2. Poté budete moci sdílet odkaz s vaším publikem / přáteli.
 3. 3. Pokaždé, když použijí váš odkaz k výměně, získáte až 0,6% z částky směny.

Pamatujte: s Godex em je soukromí na prvním místě!

Sponzorovaný článek, 20.7.2021

Elon Musk

Tweety Elona Muska a pohyb kryptoměn

Když jste pohádkově bohatý, můžete mít na ledacos vliv. Na politiku ve své zemi, média, životní prostředí nebo na třeba kurzy měn. A právě poslední dvě věci se nyní v souvislosti s jedním takovým boháčem skloňují. V hlavní roli: Elon Musk.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 17.5.2021

rusko vs. twitter

Autoritářské Rusko vs. Twitter

Rusové jednu z nejznámějších sociálních sítí světa viní z toho, že neodstranila více než tři tisíce příspěvků, které odporují jejich zákonům. 


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 22.3.2021

Útoky hackerů na poštovní servery

Útoky hackerů na poštovní servery se nevyhnuly ani Česku

Zranitelnosti serverů Microsoft Exchange, které zajišťují také e-mailovou korespondenci, se snaží ve velkém zneužít hackeři.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 15.3.2021

crypto

3 důvody proč (ne)investovat do kryptoměn + bonusová příloha

Hodnota bitcoinu, nejrozšířenější a nejznámější kryptoměny na světě, překročila poprvé v jeho více než jedenáctileté historii částku padesáti tisíc amerických dolarů. Cena Bitcoinu je rekordní i v přepočtu na českou měnu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 22.2.2021