ÚVTnet spustil affiliate systém

Poskytovatel internetu ÚVTnet tento měsíc spustil pro internetové obchodníky mimořádný affiliate systém, díky kterému si mohou obchodníci přijít na slušné odměny. Program byl spuštěn ve spolupráci s námi z NejPřipojení.cz, takže můžete očekávat obrovský důraz na zákaznickou péči.

Obsah článku:

ÚVTnet je jeden z největších poskytovatelů internetu po optické a bezdrátové síti ve středočeském kraji. Díky síti společnosti CETIN však mají své služby dostupné napříč celou ČR. Další novinkou je k ÚVT internetu také naše IPTV na prvních 6 měsíců za 1 Kč/měs.

Jak funguje affiliate systém?

Affiliate systém je obchodní model, který umožňuje jedné straně, nazývané affiliate nebo partner (publišer), propagovat produkty nebo služby druhé strany, nazývané obchodník nebo provozovatel, a za tuto propagaci získat provizi za generované prodeje, zákazníky nebo akce. V tomto případě je provize za úspěšně zapojeného zákazníka.

 

Podrobnější informace a vysvětlení tohoto prodejního kanálu krásně vysvětlují na stránce Co je to affiliate marketing?

Pro koho je affiliate systém ÚVT vhodný?

Nejčastěji se do programu hlásí majitelé webových stránek a další online obchodníci se zaměřením na telekomunikace, elektroniku a bydlení.

Jak se přihlásit do programu?

Provozovatel webové stránky se zaregistruje do systému eHUB. Tento systém zajišťuje kontrolu přiváděných zákazníků, transparentnost prokliků/konverzí a následné vyplácení odměn. Také s provozovateli webových stránek komunikuje nadcházející akce a pomáhá s růstem. Veškeré jejich služby jsou pro vás bezplatné.

Provozovatel webové stránky se zaregistruje do systému eHUB. Tento systém zajišťuje kontrolu přiváděných zákazníků, transparentnost prokliků/konverzí a následné vyplácení odměn. Také s provozovateli webových stránek komunikuje nadcházející akce a pomáhá s růstem. Veškeré jejich služby jsou pro vás bezplatné.

Proč spolupracovat právě s ÚVT?

Firma funguje od roku 1998 a nyní je jedním z hlavních telekomunikačních hráčů ve středočeském kraji. Neustále rozvíjí svoji vlastní optickou a bezdrátovou síť, díky které poskytují rychlé (až 5000 Mbps) a stabilní připojení. Díky spolupráci s největší internetovou sítí společnosti CETIN umí připojení k internetu poskytnout napříč celou ČR. Pravděpodobně nejsilnější stránkou je jejich hot-line technická podpora 365 dní v roce.

Závěr

Pokud máte k affiliate marketingu nebo programu ÚVTnet jakékoliv otázky, neváhejte se mi ozvat na email [email protected]

Autor: Lukáš Pecina, Redakce NejPřipojení.cz 14.6.2023

internet na doma

Internet na doma v roce 2023 a 2024 | Na co si dát pozor?

Všude dobře, ale doma (s kvalitním internetem) je doma. Internet na doma je dnes neodmyslitená součást každého života. Jeden ze základních stavebních pilířů naší firmy byla rozmanitost možností internetu na doma napříč jednotlivými městy. Dokonce i některé města mají tolik možností sami o sobě, že vyznat se v tom je pro běžného uživatele takřka nemožné.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 17.5.2023

affiliate

Affiliate NejPřipojení TV

Vážení a milí zájemci o prodej předplatného naší IPTV,
od srpna 2022 můžete využít naši spolupráci s affiliate systémem společnosti eHub.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.9.2022

cetin vycisleni

Stavíte dům a chcete kvalitní internet?

Doma je doma a platit někomu cizímu nájem není zrovna dvakrát výhodné. Nechat si postavit dům je cesta na dlouhou trať, plná překážek a nezodpovězených otázek. Kromě přívodu elektřiny, vody, plynu a odpadu budete řešit také otázku kvalitního připojení k internetu. Níže si rozebereme důvody, proč je dobré si do domu nechat dotáhnout internet raději po kabelu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 5.9.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020