Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Obhájit si předponu “nej” sice není lehké, ale snaha je obrovská. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme s hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme, přejeme a častokrát marně vyžadujeme i od ostatních partnerů. Níže si přiblížíme z našeho pohledu hlavní pilíře správného poskytování internetu, které si Nej.cz dlouhá léta drží.

Skvělá zákaznická péče

Možná si myslíte, že zákaznická péče bude všude stejná a nijak nezajímavá. Opak je však pravdou. Možnost se na zákaznickou linku dovolat ihned a mít pozornost s patřičnou péčí a láskou bohužel není všude standard. Vzpomeňte si třeba na tradičního mobilního operátora z týmu “modrých šmejdů”, kterým se dovoláváte častokrát i půl hodiny a poté narazíte na naprosto nekompetentní osobu, které jste ukradenej. Ideálně nějaký brigádník na léto, se kterým se po jednom rozhovoru už stejně nikdy neuslyšíte. U Nej.cz se toto nestane. Lidé tam pracují řadu let, jsou na práci hrdí a vykonávají ji s radostí. 

Rychlá reakční doba

Když jim zadáváme novou objednávku, zákazníkům volají s termínem instalace nejpozději druhý den. Toto je velmi důležité nejen pro nás, ale především pro naše zákazníky, kteří na novém bydlišti častokrát už bydlí a opravdu nechtějí na prvotní kontakt a nabídku možného termínu instalace čekat týden. Může se to zdát absurdní, ale u některých jiných firem po zadání požadavku na připojení čeká zákazník na tento kontakt dlouho. Pro Nej.cz je promptní jednání prioritou.  

Není tradicí zdražovat

Zdražování je u některých poskytovatelů/operátorů bohužel nedílnou součástí jejich cenové politiky. Nalákat zákazníka na nevyužitelnou rychlost za krásnou cenu je velmi lehké. Tohoto některé firmy zneužívají, protože za standardních podmínek by si to od nich snad nikdo nevzal. Za půl roku až rok však zjistíte, že platíte skoro dvojnásob. Většinou ale nemáte čas a chuť to řešit, tak nad tím mávnete rukou. Na to někteří šmejdi spoléhají. Nej.cz jsou opět pravým opakem. Zdražování u nich proběhlo až nyní po X letech v rámci neúnosné inflace a navyšování vstupních a režijních nákladů.

Nekradou zákazníkům z peněženky

Pokud nejste ajťák, nemusíte se v cenách routerů a set-top boxů vyznat. Na toto opět sází někteří telekomunikační šmejdi. Rád bych jmenoval konkrétně, ale zůstaneme profesionály.  Například splácet někomu modem v hodnotě cca 1500 Kč na 5 let po stovce měsíčně? Ano, skutečně jim pak celkem zaplatíte astronomických 6000 Kč za zařízení, které pak na jiné poskytovatele v případě přechodu omezují. Nej.cz Vám rádi nabídnou například Archer C6 za 1100 Kč. Cena stejná jako v obchodě a lze ho následně použít i jinde.

Žádné skryté závazky

Pokud se tedy vrátíme o bod výše, tak v případě splátek modemu na 5 let sice samotnou službu připojení k internetu můžete zrušit kdykoliv, ale pouze tehdy, když doplatíte nesmyslných 6000 Kč. Dejme tomu, že se budete po roce stěhovat na novou adresu a tam již bude internet v rámci nájmu. Internet na staré adrese budete chtít zrušit, ale zjistíte, že musíte ještě doplatit 4800 Kč. Krása, že? Nej.cz se řídí zákonem, takže pokud službu zrušíte po třetím měsíci využívání, nebudou si účtovat žádné penále a doplatky. Zkrátka jen dodržíte zákonnou výpovědní lhůtu 30 dní. Zakoupený router za tržní cenu 1100 Kč Vám zůstane a lze jej bez jakéhokoliv omezení použít i u konkurence.

Lidové ceny

V rámci naší spolupráce pro vás máme na síti Nej.cz připravené následující tarify:

100/100 Mb/s

299,-
 • Instalace zdarma

300/300 Mb/s

349,-
 • Instalace zdarma

100/100 Mb/s + TV

469,-
 • Instalace zdarma

Autor: Lukáš Pecina, NejPřipojení.cz 4.5.2022

Ověřte si dostupnost na Vaší adrese!

Nebo nám zavolejte: 588 880 508


  Nemáme rádi spam a budeme respektovat Vaše soukromí! 🙂

  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a na základě čl. 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR za účelem poskytnutí služeb elektronických komunikací.

  netbox

  Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

  Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.  Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

  selfnet

  Selfnet se mění na Nej.cz

  V telekomunikačním prostředí skončila značka Selfnet. Společnost itself, která ji vlastnila, v pátek 1. října zanikla. Brněnský poskytovatel internetového připojení či kabelové televize se stal součástí společnosti Nej.cz


  Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2021

  speedtest

  Jak si správně změřit rychlost internetu?

  Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.


  Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020

  monex

  Nej.cz kupuje Monex z Příbrami

  Síť společnosti Nej.cz se již za pár týdnů rozšíří o nového člena. Po fůzi s LTnet s.r.o. se do skupiny ambiciózního poskytovatele přidá také firma Monex, která je jedním z významných internetových providerů v Příbrami a okolí. 


  Autor: Redakce NejPřipojení.cz 31.8.2020

  konec úvazků

  1.4.2020 celoplošný konec úvazků!

  1.4.2020 vejde v platnost novela zákona, která zamezí pokutování zákazníků za předčasné ukončení smluv.
  Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.2.2020

  Chcete nové články zasílat na Váš email?