64 programů nově za 139 Kč

Hudební, zpravodajské nebo třeba dokumentární kanály, které jsou v naší NejPřipojení TV, jsou nyní nově k mání za pouhých 139 Kč. V rámci této výhodné nabídky získají naši zákaznici 64 programů, které budou moci využívat na jednom zařízení. Reagujeme tak na poptávku zákazníků, kteří chtějí nižší cenu a využívají předplatné pouze na jednom zařízení.

NejPřipojení TV za 139 Kč

Máte-li doma jednu televizi nebo sledujete oblíbené pořady na počítači, je tento tarif pro vás jako stvořený. Získáte s ním 64 programů, které uspokojí požadavky každého diváka. Samozřejmostí je také archiv, v němž je možné sledovat program i sedm dní zpětně. Balíček obsahuje „klasické“ programy z portfolia ČT, Nova či Prima. Na své si však přijdou příznivci pořadů o vaření, historii, cestování či sportu. Nechybí ani hudební kanály jako Óčko či Óčko Star. V tarifu jsou zastoupeny také programy regionálních televizí.


Kompletní seznam kanálů si zájemci mohou prohlédnout na této stránce. Zde si také mohou službu jednoduše online objednat. Pokud se rozhodnete, že právě tato nabídka je Vám šitá na míru, stačí zaplatit 139 Kč a po obdržení přihlašovacích údajů začít se sledováním. Stejně jako všechny naše služby, je i tato zcela bez závazků. Vše funguje na principu předplatného. Zákazník zkrátka zaplatí na měsíc či na rok dopředu a tarif je na stanovené období jeho.


Pro náročnější klienty, kteří by chtěli počet kanálů rozšířit, jsou připraveny doplňkové balíčky. Během objednávky si je jednoduše přidáte k tarifu a rovnou uvidíte, o kolik se cena produktu navýší. Zájemci mají k dispozici sedm balíčků, které uspokojí i ty nejnáročnější diváky.
K maní je například filmový balíček za 69 Kč měsíčně, v němž je obsaženo šest stanic (AXN a Sony Network, AXN Black, AXN White, Film BOX, HD Film Europe a JOJ Cinema HD). Za 129 Kč měsíčně je k dispozici také balíček s dokumentární tématikou. Ten nabízí kanály jako Animal Planet, Discovery, National Geographic Channel HD a osm dalších programů. Nechybí ani varianta se sportovními nebo dětskými stanicemi. Ta zahrnuje například Disney Channel, Disney Junior, Arena Sport 1 HD, Eurosport 1HD a mnoho jiných programů. K tarifu je možné přidat i erotické kanály v Lechtivém balíčku za 69 Kč na měsíc nebo Český balíček s programy CS Film, CS History či CS Horror. Poslední Speciální balíček v sobě zahrnuje erotické, módní, sportovní i filmové stanice a klienti si za něj připlatí 169 Kč. Kompletní nabídku jednotlivých balíčku si zájemci opět mohou prohlédnout na této stránce.

NejPřipojení TV za 199 Kč

Klienti, kteří chtějí využívat IPTV na čtyřech zařízeních (televizi, tabletu, počítači i telefonu) mohou zvolit náš druhý tarif za 199 Kč. I v jeho základní verzi je obsaženo 64 kanálů. Sedmidenní archiv pak zajistí, že nepropásnete žádný ze svých oblíbených filmů či seriálů. Pokud se navíc zákazník rozhodne pro variantu s ročním předplatným, získá slevu 10%.

 

I k této službě si můžete připojit doplňkový balíček, které zajistí, že v jakémkoliv zařízení vždy najdete program, na nějž máte zrovna náladu. 

 

Za 449 Kč je pak pro klienty k dispozici tarif s paletou 131 programů. I s ním je možné využívat naši televizi na celkem čtyřech zařízeních a opět je zcela bez závazků. I zde platí pro variantu s ročním předplatným sleva 10%.

NejPřipojení TV je podporováno na nových zařízeních

Kromě výše zmíněných tarifů má NejPřipojení TV i novinku v podobě rozšíření portfolia zařízení, na kterých nás můžete sledovat. Kromě televizí od značky Samsung nás klienti mohou naladit i na Smart TV od LG nebo na zařízeních s Android TV nebo Apple TV.

 

Stačí jednoduše vyhledat v obchodě konkrétního výrobce naši aplikaci, nainstalovat si jí a po zadání zaslaných přihlašovacích údajů je vám celá nabídka kanálů a pořadů plně k dispozici.

 

Aplikace má navíc řadu uživatelsky příjemných funkcí. Svému majiteli umožňuje nahrávat a uložit nejoblíbenější pořady, díky funkci EPG+ denně aktualizuje informace o pořadech nebo například nabídne podobné typy pořadů, které zákazník sleduje. V zóně „Můj účet“ pak klient může kdykoli zrušit své předplatné na další období.

 

Ne všichni klienti samozřejmě mají doma některá z těchto zařízení. Pro ty, kteří nás nebudou sledovat prostřednictvím aplikaci NejPřipojení TV, máme v nabídce i nejnovější modely set-top boxů značky Arris VIP 4205, Arris VIP1113 a Albis 8073. Zařízení od nás obdržíte poštou na uvedenou adresu nejpozději následující pracovní den po připsání platby.

 

Další možností, jak sledovat naší internetovou televizi, je prostřednictvím vlastního set-top boxu. Pokud doma máte set-top box požadovaného tipu, jeho přehrání na naši službu vás bude jednorázově stát 350 Kč.

 

Důležitým faktorem při pořizovaní  naší IPTV NejPřipojení TV je také přenosová rychlost. Klientům doporučujeme, aby byla minimálně 10 Mbps. Je-li ještě o něco nižší, dá se situace i tak vyřešit. Můžeme kvalitu snížit a tím zajistíme nepřerušované sledování.

 

Podrobné informace o tarifech či doplňkových balíčcích jsou k dispozici na našich webových stránkách. S konkrétními dotazy ohledně nabízených služeb se na nás zákaznici mohou obrátit na emailu [email protected]. Jakékoli další detaily týkající se našich služeb vám rádi poskytneme na našem Centru zákaznické podpory na našem webu nebo na zákaznické lince s číslem 588 880 508.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 7.12.2020

Český telekomunikační úřad konečně zahájil aukci 5G kmitočtů!

Po třech neúspěšných pokusech je to konečně tady. Český telekomunikační úřad v pátek odstartoval výběrové řízení, z něhož by měl vyjít čtvrtý silný operátor. Dlouho očekávaná aukce 5G kmitočtů představila své finální podmínky.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 10.8.2020

Vše, co jste chtěli vědět o 5G

Skutečně potřebujeme v České republice 5G sítě? Co přinesou běžným uživatelům a mohou být nějakým způsobem škodlivé pro naše zdraví? Tyto a řadu dalších otázek se pokusili zodpovědět odborníci na konferenci na téma 5G sítě, která proběhla před několika dny.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 27.7.2020

aktualizace zákona

Na jeden set-top box všechny poskytovatele?

Aktualizace zákona o elektronických komunikacích je za dveřmi a spolu s ní čeká český telekomunikační svět několik zajímavých změn. Do budoucna by to mohlo znamenat například to, že vám operátor už nebude moci dodat set-top box, který bude fungovat jen s jeho službou.
Autor: Redakce NejPřipojení.cz 22.6.2020

NejPripojeni TV

Nová aplikace NejPřipojení TV

Naši novou aplikaci s názvem NejPřipojení TV si budete moci pořídit už od 1. července a využívat ji na třech zařízeních. Za službu zaplatíte 199 Kč. Zákazníci xDSL služeb získají zvýhodněnou cenu 149 Kč.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 15.6.2020

solus

Jak získat internet, když jsem v SOLUSU?

Získat „status“ dlužníka či neplatiče není v dnešní době nijak složitá věc. Člověk se dostane do rejstříku SOLUS celkem snadno. V mnoha případech si tak znepříjemní život kvůli banální částce nebo opomenutí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 1.6.2020

zoek2020

Novela zákona o elektronických komunikacích

Je potřeba zdůraznit, že se nejedná pouze o změny v oblasti mobilních volání, ale také v oblasti poskytování služeb internetu. 


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.3.2020

1.4.2020 zaniká značka UPC

1.4. zaniká značka UPC

Symbol kabelového internetu a televize, společnost UPC, začátkem dubna oficiálně končí na českém trhu. Už 1. srpna loňského roku odstartovalo slučování UPC a Vodafonu a za čtrnáct dní bude jejich fůze oficiálně dokončená.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 16.3.2020

konec úvazků

1.4.2020 celoplošný konec úvazků!

1.4.2020 vejde v platnost novela zákona, která zamezí pokutování zákazníků za předčasné ukončení smluv.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.2.2020

1 Gb/s do sedmi let!

Existence Gbit sítí - CETIN

Gigabit optikou až do domu pro milion domácností?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.10.2019

Akvizice UPC

Akvizice UPC Česká republika

Novým majitelem UPC Česká republika s.r.o. se stává Vodafone a od 1.8.2019 přebírá jejich aktivity.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.8.2019

Akvizice Lemo internet

Akvizice Lemo Internet a.s.

Novým akcionářem Lemo internet a.s. se stal T-Mobile Czech Republic a.sAutor: Redakce NejPřipojení.cz 2.6.2019