NejPřipojení TV v červenci se slevou 25%

Ty nejlepších filmové, sportovní i dokumentární kanály z nabídky NejPřipojení TV můžete nyní získat ještě výhodněji. Po celý červenec je pro naše zákazníky připravená akce, v rámci které získají 25% slevu na internetovou televizi. Navíc každý, kdo si během července objedná IPTV, získá tuto zvýhodněnou cenu už natrvalo.

Jak získat zvýhodněnou cenu?

Abyste získali naši službu za zvýhodněnou cenu, je třeba využít speciální PROMO kód, který se nachází níže. Akční cena se samozřejmě vztahuje i na klienty, kteří využívají internet od jiného poskytovatele. Celý proces je automatizovaný, proto je nutné uhradit částku prostřednictvím platební karty.

PROMO kód: “CERVENEC2020”

Co naše služba IPTV nabízí?

Novou aplikaci NejPřipojení TV mohou klienti využívat na třech zařízeních. Své oblíbené pořady tak budete moci sledovat z televize, počítače nebo třeba z tabletu. Během celého července si za sníženou cenu můžete pořídit 67 programů, z nichž 30 je v HD kvalitě. Součástí balíčku je také sedmidenní archiv, díky němuž budete moci sledovat oblíbené pořady, které vám unikly. Běžná cena za tuto službu je 199 Kč, ale pokud si aplikaci NejPřipojení TV pořídíte během tohoto měsíce, získáte vše za 150 Kč. Služba je bez závazku.

NejPřipojení TV pro každého!

Naše nabídka kanálů uspokojí každého klienta. Na své si přijdou příznivci dokumentárních či sportovních pořadů stejně jako fanoušci filmů nebo vaření. V široké paletě samozřejmě nechybí ani standardní stanice jako ČT, Nova či Prima. Zastoupení zde mají i hudební kanály jako Óčko nebo  Retro Music Televison.  Kompletní nabídku všech poskytovaných programů si klienti mohou prohlédnout na našich webových stránkách. Na nich si také mohou televizi online objednat.

 

Pokud bude zákazník chtít využít této červencové slevy 25%, jednoduše si u nás na pobočce vyzvedne unikátní PROMO kód, který pak použije při své online objednávce. Jakmile se přičte částka na náš účet, pošleme na klientův email přihlašovací údaje do naší aplikace a může ihned začít se sledováním.

 

Objednání naší TV aplikace funguje formou předplatného, které zaplatíte na měsíc nebo na rok dopředu a služba je vám po zvolenou dobu plně k dispozici.  Navíc klienti, kteří si televizi objednají na rok dopředu, získají k červencové akci ještě dalších 10% slevu.

 

Služba se dá velice snadno objednat a žádné komplikace vás nečekají ani v případě, že se rozhodnete předplatné zrušit. Prostřednictvím přihlašovacího loginu a hesla se dostanete do zóny „Můj účet“, kde můžete své předplatné na další období zrušit.

Na jakém zařízení se dá naše IPTV sledovat?

Pro sledování NejPřipojení TV jsou vhodné tři typy zařízení. Prvním z nich je smart TV, u níž stačí jen stáhnout TV aplikaci, přihlásit se prostřednictvím zaslaných přihlašovacích údajů a hotovo. Je však třeba myslet na to, aby byla televize připojena k internetu kabelem, ne přes wi-fi.

 

Další variantou je sledování IPTV prostřednictvím set-top boxu.  Nemáte li vlastní, můžeme vám nabídnout nejnovější model set-top boxu značky Arris VIP 4205, za který zaplatíte 2299 Kč. Zařízení vám zašleme poštou na uvedenou adresu nejpozději následující pracovní den po obdržení platby.

 

Třetí možnost sledování naší internetové televize je prostřednictvím vlastního set-top boxu. Můžete použít set-top box typu ArrisVIP4205, Arris VIP113 nebo Albis 8073, se kterým přijdete na naši pobočku, kde vám na něj za částku 350 Kč přehrajeme náš firmware.

 

Zvolíte-li naši IPTV NejPřipojení TV, je žádoucí, aby vaše přenosová rychlost byla alespoň 10 Mbps. Pokud je přenosová rychlost ještě o něco nižší, ani tak není nic ztraceno. Je možné kvalitu snížit a tím zajistit nepřerušované sledování.

Ideální není ani bezdrátové připojení prostřednictvím paraboly na střeše. Tento typ připojení bývá totiž vlivem počasí nestabilní, což se může projevit na kvalitě obrazu, který pak působí takzvaně „rozkostičkovaným“ dojmem.

Doplňkové balíčky

Kromě standardní nabídky připravila internetová televize NejPřipojení TV také šest doplňkových balíčků, které dokážou uspokojit i ty nejnáročnější diváky. Zákazníci si tak mohou přikoupit například filmový balíček za 69 Kč měsíčně, ve kterém získají šest stanic (AXN a Sony Network, AXN Black, AXN White, Film BOX, HD Film Europe a JOJ Cinema HD). V nabídce nechybí ani balíček se sportovními nebo dětskými kanály, v němž zákazníci získají například Disney Channel, Disney Junior, Arena Sport 1 HD, Eurosport 1HD a řadu dalších programů. Za 129 Kč měsíčně je k mání také balíček, který zahrnuje stanice s dokumentární tematikou (Animal Planet, Discovery, National Geographic Channel HD a další). Erotické kanály z „Lechtivého“ balíčku si zájemci mohou přikoupit za 69 Kč měsíčně. „Speciální“ balíček klientům nabízí erotické, módní, sportovní i filmové stanice a zákazníci za něj připlatí 169 Kč.

Diváci, kteří budou mít o kterýkoli z nabízených doplňkových balíčků zájem, mohou napsat na email [email protected], kde získají podrobné informace. Jakékoli další detaily týkající se naší nové služby vám rádi poskytneme na našem Centru zákaznické podpory na našem webu nebo na zákaznické lince s číslem 588 880 508.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.7.2020

konec úvazků

1.4.2020 celoplošný konec úvazků!

1.4.2020 vejde v platnost novela zákona, která zamezí pokutování zákazníků za předčasné ukončení smluv.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.2.2020

1 Gb/s do sedmi let!

Existence Gbit sítí - CETIN

Gigabit optikou až do domu pro milion domácností?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.10.2019

Akvizice UPC

Akvizice UPC Česká republika

Novým majitelem UPC Česká republika s.r.o. se stává Vodafone a od 1.8.2019 přebírá jejich aktivity.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.8.2019

5G

Internet 5G

Pravda nebo klamání spotřebitele internetového připojení?Autor: Šimon Čecháček C-NET.solutions 16.6.2019

Akvizice Lemo internet

Akvizice Lemo Internet a.s.

Novým akcionářem Lemo internet a.s. se stal T-Mobile Czech Republic a.sAutor: Redakce NejPřipojení.cz 2.6.2019