Řízení moderní společnosti a správa dat

Chcete naplno využívat online prostředí a prosperovat z něj? Chcete svou firmu posunout do dalšího levelu a zefektivnit ji? Nezáleží, jestli máte několik zaměstnanců nebo vás je ve firmě několik tisíc. Zjistěte, jak nejefektivněji využívat dostupné systémy a platformy v rámci řízení společnosti. Usnadní chod vaší firmy a zefektivní komunikaci mezi firmou, zaměstnanci a klienty. Komunikace je bránou k úspěchu, jelikož dojde k rychlejší výměně informací s klientem a k eliminaci konfliktů při jednání.

Obsah článku:

Salesforce

Tuto platformu využívá velké množství firem mnoha oborů a odvětví. Jde o první cloudovou platformou software-as-a-service (SaaS). Firma byla založena již v roce 1999 a garantuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb, díky svým mnohaletým zkušenostem. Salesforce staví svého zákazníka vždy na první pozici. Skvělé je, že informace týkající se zákazníka jsou v centru dění a nabízejí celkový přehled o všech poskytnutých službách.

Skvělé využití dokonale přehledných dat

Aktuální data jsou dostupná pro operátora i pro obchodního zástupce. Obrovská síla Sales cloudu je v nástroji, který je určen ke spolupráci mezi uživateli, tedy Chatteru.

anodius.com

Dostupná platforma na všech typech zařízení

Velmi přehledné prostředí pro uživatele můžete využívat jak na webu, tak v mobilní aplikaci ve svém mobilu nebo v tabletu. Tato platforma nabízí obrovskou komunitu, která spojuje zákazníky, zaměstnance a také partnery, kteří se mohou propojit v nejrůznějších typech aktivit a jednoduše spolu komunikují.

Nástroje a moduly

Členové komunity mohou využívat nástroj s názvem Trailhead. Jde o vzdělávací nástroj a základní nápovědu k platformě v jednom. Skvělé je, že je přístupný pro všechny uživatele, a dokonce i pro ty neregistrované. Vzájemná komunikace tak nebude žádný problém.

 

Využívejte přes 600 modulů, které zahrnují všechny potřebné oblasti. Využívejte nástroje a moduly, jako je například zrychlení vytváření nabídek a smluv, automatizace kampaní, umělá inteligence, která poskytne přesnější modely výpočtů, balíček pro neziskové organizace, technologie pro vzdělávací instituce, platforma pro marketing, servisní podpora, platforma pro nákup, či prostor pro vznik komunit zaměstnanců a zákazníků.

Anodius

Smyslem firmy Anodius je pomoct firmám vytvořit více prostoru pro smysluplné záležitosti, pomocí inovativních technologií. Tyto technologie zastávají monotónní lidskou práci a díky datové inteligenci tak uživatelům přináší další přidanou hodnotu. Díky tomu mají lidé více času na záležitosti, které jsou opravdu důležité.

Chceme vytvořit pozitivnější společnost

Dalším důvodem vzniku firmy je vytvoření pozitivnější společnosti. Jak? Platforma dokáže intuitivně propojit firmu se zákazníky a docílit tak efektivnější komunikace. Díky tomu se preventivně předejde nedorozuměním a také negativní odezvě. Další výhodou je, že díky platformě dojde k propojení lidí, kteří se ztotožňují s určitými životními hodnotami a chtějí od života to nejlepší.

Nestagnujte na místě, postupujte vpřed

Původní slovo anodus v latině znamená cesta vpřed. Je důležité postupovat dopředu, nebránit se rozvoji a nepolevovat. To hraje velkou roli v každé oblasti našeho života. Proto bychom se měli v těchto krocích ujišťovat a cítit se tak pevní v kramflecích. To je velmi důležité pro správný chod firmy a pro péči o její zaměstnance, klienty i partnery.

Využijte efektivní komunikaci

Firma Anodius pomocí IT systémů propojuje zákazníky s firmou a se zaměstnanci. Informace promítá do prostoru, kde je vše smysluplnější, jednodušší a poskytuje místo pro efektivní a správnou komunikaci. Propojí se tak špičková efektivita, dostupná data a umělá inteligence. Sjednoťte veškerá data na jedno místo a vytvořte si tak výjimečný pracovní prostor, ve kterém se budou všichni bez problému orientovat, což se projeví na výsledcích vaší firmy.

Sponzorovaný článek 21.6.2023

internet na doma

Internet na doma v roce 2023 a 2024 | Na co si dát pozor?

Všude dobře, ale doma (s kvalitním internetem) je doma. Internet na doma je dnes neodmyslitená součást každého života. Jeden ze základních stavebních pilířů naší firmy byla rozmanitost možností internetu na doma napříč jednotlivými městy. Dokonce i některé města mají tolik možností sami o sobě, že vyznat se v tom je pro běžného uživatele takřka nemožné.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 17.5.2023

cetin vycisleni

Stavíte dům a chcete kvalitní internet?

Doma je doma a platit někomu cizímu nájem není zrovna dvakrát výhodné. Nechat si postavit dům je cesta na dlouhou trať, plná překážek a nezodpovězených otázek. Kromě přívodu elektřiny, vody, plynu a odpadu budete řešit také otázku kvalitního připojení k internetu. Níže si rozebereme důvody, proč je dobré si do domu nechat dotáhnout internet raději po kabelu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 5.9.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020