Hledáte krásné obrázky?

Sponzorovaný článek
Najít fotografie kdekoli na internetu je poměrně snadné. Existuje spousta webových stránek se snímky, které nabízejí bezplatnou fotografii a bezplatné stahování.

Dreamstime nabízí stovky tisíc bezplatných obrázků přímo v rámci produktu. Když chcete na snímek přidat obrázek, můžete jednoduše prohledat jejich bezplatnou knihovnu, aniž byste museli kontrolovat jiné webové stránky.


Fotografie byla vždy nedílnou součástí designu. Naneštěstí jsme si zvykli vídat ošidné obrázky lidí v oblecích, kteří si potřásají rukama. Nejen, že je spousta těchto fotek nevkusných, ale stojí spoustu peněz.


Na mnohé z těchto fotografií se nevztahují žádná omezení autorských práv nebo jsou licencovány v rámci veřejné doméně Creative Commons. To znamená, že můžete kopírovat, upravovat, distribuovat a provádět dílo, a to i pro komerční účely, a to vše bez vyžádání svolení.
Některé fotografie však mohou vyžadovat uvedení zdroje. Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zjistili, pod jakou licenci spadají, ale přesto vám doporučujeme provést vlastní průzkum a určit, jak lze tyto obrázky použít.


Hledáte ty správné obrázky pro svůj internetový obchod, web nebo sociální média. Nemáte čas na produktovou fotografii, a tak jste hledali široko daleko bezplatné obrázky, které byste mohli použít, ale stále naráželi na ošidné fotografie lidí, kteří se v zasedacích místnostech chlubí nebo se smějí do salátů.
Každý měl problém, že ve skutečnosti potřebuje pěkný obrázek a nemá žádný po ruce. Pokud používáte Google, může to rychle vést k soudnímu sporu, takže tohle je něco, čemu byste se rozhodně měli vyhnout, pokud to chcete udělat pořádně. Řešením jsou snímky bez licenčních poplatků z určitých databází obrázků, které jsou přístupné nejlépe ze všech: zdarma.


Jak již bylo zmíněno výše, zvláště u bezplatných obrázků byste měli věnovat pozornost licenčním podmínkám. Proto, přestože se jedná o databáze bezplatných a bezplatných obrázků – vždy si přečtěte licenční podmínky a mějte na paměti licenci každého obrázku. Pak byste si měli bez obav užívat bezplatné obrázky.

Sponzorovaný článek 25.7.2022

web 3.0

Co je web 3.0 a jak může ovlivnit svět internetu?

Revoluce na internetu. Tak je ve spojitosti se světovou sítí označována její verze web 3.0, která by v budoucnu měla nahradit stávající verzi 2.0. Posílit by měla postavení uživatelů, naopak velké společnosti jako Facebook nebo Google by po jejím spuštění měly ztratit kontrolu nad obrovskými toky dat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.2.2022

coldcall

Marketingové hovory a jejich nová pravidla

S prvním dnem letošního roku vstoupila v platnost novela zákona o elektronických komunikacích. Upravuje problematiku takzvaných marketingových hovorů.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.1.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020

solus

Jak získat internet, když jsem v SOLUSU?

Získat „status“ dlužníka či neplatiče není v dnešní době nijak složitá věc. Člověk se dostane do rejstříku SOLUS celkem snadno. V mnoha případech si tak znepříjemní život kvůli banální částce nebo opomenutí. 


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 1.6.2020

konec úvazků

1.4.2020 celoplošný konec úvazků!

1.4.2020 vejde v platnost novela zákona, která zamezí pokutování zákazníků za předčasné ukončení smluv.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.2.2020