O2

O2 Czech Republic je firma z investiční skupiny PPF. Jedná se o tradičního operátora “velké trojky” poskytující hlasové, televizní a internetové služby. Firma nedisponuje žádnou vlastní optickou sítí. Připojení k internetu po metalické a optické síti poskytuje na pronajaté síti CETINu, stejně jako desítky dalších firem v ČR. 

 

O2 se “proslavilo” především díky jejich obcházení zákazu závazků na služby, které obchází až absurdními splátky za pronajaté koncové zařízení. Splátka činí 99 Kč/měs. po dobu 60 měsíců. V případě ukončení před uplynutím této doby musí zákazník doplatit zbytek splátek. Výhodou zůstává modem, který ukazuje venkovní teplotu.

IČ: 60193336

Sídlo: Praha 4, Michle, Za Brumlovkou 266/2

Jediný akcionář: PPF Comco N.V.

Webové stránky:  https://www.o2.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu O2?

2 myšlenky k “O2

  1. Katastrofální jednání při ukončení smlouvy. Museli jsme doplatit 4 tisíce za modem a ještě byla paní velice nepříjemná.

  2. Jejich sdělení o tom, že na modem již nebude poskytována technická podpora s pobídkou k zakoupení nového na splátky za 5 a půl tisíce je trapná a navíc lživá. Jejich politika 100x opakovaná lež se stává pravdou bohužel někoho přesvědčí. Kabely pevných linek patří Cetinu, je to kovový kabel, jenom u nich se tomu říká chytrá síť. Nepatří to jim. Když zavolám na infolinku, řeknou mi, že na této adrese není jiný poskytovatel krom nich možný, přitom to také není pravda. Je toho hodně co se jim dá vytknout a je toho zároveň málo, co se dá pochválit. Tak málo, že si na nic konkrétního nevzpomínám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

cetin vycisleni

Stavíte dům a chcete kvalitní internet?

Doma je doma a platit někomu cizímu nájem není zrovna dvakrát výhodné. Nechat si postavit dům je cesta na dlouhou trať, plná překážek a nezodpovězených otázek. Kromě přívodu elektřiny, vody, plynu a odpadu budete řešit také otázku kvalitního připojení k internetu. Níže si rozebereme důvody, proč je dobré si do domu nechat dotáhnout internet raději po kabelu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 5.9.2022

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

prima

Reklamy jsou plné vitamínů, tvrdí Prima

Internetovou TV si klienti kupují z více důvodů. Tím prvním je fakt, že se chtějí dívat na odvysílané TV programy v čase, kdy jim to vyhovuje a tím druhým, nikoli podružným důvodem, je přetočení si reklam.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.5.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

5G;

Je rychlá a neublíží: na 5G síť půjdou v Česku miliardy

Většina obyvatel České republiky. Právě té chtějí dosáhnout mobilní operátoři v souvislosti s pokrytím 5G sítí. S odkazem na vyjádření prezidenta Asociace provozovatelů mobilních sítí Jiřího Grunda v tiskové zprávě a na ČTK to uvedl server Novinky.cz. V současné době je 5G síť dostupná pro deset až pětatřicet procent populace.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.10.2021

zdrazeni internetu

Jak se zachovat, když Vám zdraží internet?

Téměř vše zdraží. Jak reagovat? Zdražování je nejvyšší za poslední rok. To nejsou několik let staré titulky z elektronických médií. Pocházejí ze srpna letošního roku. Přečtěte si náš článek až do konce.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.9.2021

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

konec telefonnich budek

„Kouzelná sluchátka“ zmizela

Bývaly nedílnou součástí měst i vesnic, dnes už byste je ale hledali marně. Telefonní budky se z České republiky vytratily. Tu poslední odmontovali dělníci ve čtvrtek 17. června v Hlubyni v okrese Příbram. Automaty se sluchátkem umístěné do hranolových stavbiček se stříškou sloužily k volání přesně 110 let.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.6.2021

smrt Petra Kellnera

Jak se smrt Petra Kellnera podepíše na osudech CETINu?

Při havárii vrtulníku na Aljašce tragicky zahynul miliardář Petr Kellner. Většinovému vlastníkovi investiční skupiny PPF (vlastníkovi většiny, přesněji 98,93 procent jejích akcií) a nejbohatšímu Čechovi bylo 56 let.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.4.2021

5g

Není 5G jako 5G, někteří poskytovatelé klamou!

Někteří poskytovatelé internetového připojení zřejmě zneužívají obchodní označení „5G“. Lidem ve skutečnosti nabízejí služby, které se týkají jiných mobilních sítí. S těmi 5G nemají vůbec nic společného.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 1.3.2021

Konspirační teorie kolem 5G rozjíždí obchod se strachem

Poplašné zprávy o tom, že 5G sítě mohou být škodlivé lidskému zdraví, se s nástupem superrychlého internetu objevují na sociálních sítích a ve virtuálních médích v poměrně pravidelných intervalech. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 12.10.2020