Vodafone - recenze

1,3
1,3 z 5 hvězdiček (na základě 42 recenzí)
Vynikající5%
Velmi dobré2%
Průměr0%
Špatný2%
Příšerné91%

Vodafone je pátý největší mobilní operátor na světě a působí také v Česku. Skupina Vodafone má přes 650 milionů zákazníků a tržní hodnotu zhruba 105 miliard dolarů. Nabízí připojení k internetu, mobilní tarify a nově i IPTV. 

IČ: 25788001

Sídlo: Praha 13, Stodůlky, náměstí Junkových 2808/2

Akcionář: Vodafone Europe B.V.

Webové stránky:  https://www.vodafone.cz

Jaká bude vaše recenze a hodnocení tohoto poskytovatele?

Nula, nulova komunikace, nulova schopnost zapojit cokoliv, nulova ochota a jeste Vas zkasnou za nic - jedna hvezda je moc

10. 6. 2024

Hrozny strasny ubohy, chteji po vas zalohu kdyz si chete dat zapojit internet a TV (to je ok), poslou technika ktery neni schopny nic zapojit (konkurence vse udelala za 5 min) a pak jak to zrusite tak vam se vam nikto ani neozve jestli vubec neco chcete a zacnou vam uctovat TV, kterou ani nepouzivate proteze vam nezapojili ani internet. Pak kdyz chcete svou zalohu zpatky, tak si musite pockat 3 mesice a SAMI se o ni hlasit jinak si ji nechaji. Za me je tohle neschopnost a zlodejstvi. NE, NULA bodu

NEDOPORUCUJI, podivejte se po konkurenci

Mara

Internet bez kabelu - ANO - TV v počítači - ANI NÁÁÁÁHODOU

7. 6. 2024

s internetem nemám problém, ale TV pro počítač příšerná – servis a rady neexistují, rady na jejich stránkách jsou na dlouhodobá studia a stejně se k rozšifrování chybových hlášení nedoberete, technici nefungují. Zlaté UPC, které převzali a “VYLEPŠUJÍ” a tím mrší!! ty uvozovky zdůrazňuji. Oskara i Vodafona jsem měl rád, ale jsou čím dál horší. JEDINÉ, CO SPOLEHLIVĚ FUNGUJE, JE VYÚČTOVÁNÍ

Milan Talián

reklamace špatně nalepeného krycího skla na mobi

3. 6. 2024

V Brně dne 3.6.2024 prodejna Vankovka,při přivoláni manažera pana Jakuba Vrbeckyho mě velice překvapilo jeho arogantni a sprosté jednáni k zákaznikovi a neuznáni záruky na nalepené ochrané sklo, který lepil Váš pracovník při koupi nového telefonu. Už nikdy Vodafon

Jarek

Priserne pripojeni

3. 6. 2024

Mam Vodafone pevny internet 250, s jejich routerem, a moje zkusenosti sou jen negativni.

Neustale vypadky, internet je neskutecne pomaly coz by mel byt vice nez dost rychly, technicka podpora je vylozene absolutne k nicemu, 9 z 10 techniku absolutne nemaji paru o cem mluvi a nedokazou s nicim poradit.

Musel sem si poridit novy router kde jsem na puvodnim vodafone routeru jej musel nastavit jako bridge, ale to aby mi toto zpristupnili, bylo peklo na zemi.

Absolutni neschopnost, nechapu jak toto muze fungovat, byl bych nejrdasi kdybych dostal kompenzaci za toto protoze neni mozne abych platil za neco co absolutne neodpovida tomu cemu uvadeji.

DK

Nespolehlivost Vodafone.

28. 5. 2024

Dobrý den,

začátkem května 2024 jsem volala na Vodafone ohledně změny tarifu a modemu. Když už jsem se dovolala p. Karolíně Jelínkové, tak řekla, že mi tarif mění na výhodnější a ohledně výměny modemu, že budu kontaktována retenčním oddělením, a že mi potvrzení změny tarifu zašle e-mailem. V tu chvíli jsem byla spokojená, tak jsem operátorku ohodnotila kladně. Nic mi neposlala, takže kladné hodnocení tímto ruším.

Ohledně modemu jsem potom telefonovala s p.Jiřím Pánkem, který mluví tak rychle, že mu není rozumět. Nakonec,

po několikerém opakování, jsem se zase nic nedozvěděla, pouze to, že mi bude opět někdo z retenčního oddělení ohledně modemu volat.

Opět mi zavolala p. Jelínková, která mi opět slíbila, že mi zašle tu slíbenou změnu tarifu. A ohledně modemu, že mi opět zavolají z retenčního oddělení. Opět mi změnu tarifu neposlala, vyúčtování je stejné jako doposud, a opět mi nikdo ohledně modemu nevolal.

Máme svůj koupený modem, tak to se prý řeší jinak, a že to řeší retenční oddělení…..existuje vůbec?

Vyřeší Vodafone už konečně něco? Teď lituji, že jsme k Vodafone přestoupili.

Eva

Eva Urbánková

Dlouhodobé zkušenosti s Vodafone

27. 5. 2024

Vodafone se veřejně prezentuje jako spolehlivý dodavatel mobilních a datových služeb. Přitom je to úplná katastrofa. Není týden, kdy by služby fungovaly bez výpadků. Problémy jsou větší či menší, ale trvalé. Mnohdy nastane výpadek dlouhý desítky hodin, nebo s přerušením i několik dnů. To ovšem nikdy nepřiznají. Operátorka vás bude nesmyslně nutit k restartování modemu, přitom si je vědoma, že to nepomůže a jen mlží. Po nátlaku to nakonec přiznala. A takhle to běží dál, pořád dokola.

Martin Zavadil

Negativní - 0 bodů

27. 5. 2024

– něco tak strašného jako Vodafone TV neznám

– od včera 26.5. 20.00, kdy byla puštěnaa na finále MS v hokeji doteď 27.5. 10.23 hod. prostě nejede…internet jede jak v tlf tak v notebooku, ale TV nee… co s televizí, kde nemůžete kdykoliv zapnout a koukat, jen pořád zkoušet přepínat a nic… a ty chytré rady, co byste,,,,

vvha

Neprofesionální přístup

23. 5. 2024

Pán z vodafonu v Šantovce v Olomouci, umí opravdu skvěle uzavírat smlouvy😕!!! Absolutně nepodáva kompletní informace k danému tarifu, pokud se zákazník nezeptá (ne každý je znalý) tak se dozvídá až po tzv. připojení, které vůbec není funkční a navic nezjišťuje potřeby zákazníka – je přeci DŮLEŽITÉ mit uzavřenou smlouvu, ne aby byl zákazník spokojený!!! Takhe si opravdu kvalitni služby ja tedy nepredstavuji!! Jsem jednim slovem znechucena!!! Kdybych se takhle chovala k zákazníkům, tak se zákazník už nikdy nevrátí. A to jsem chtěla mít operátora Vodafone😕.

Zdenka Kohoutková

Nevaži si zakazníku

20. 5. 2024

To ani paru slovy nejde popsat

Robert židek

Odchod od Vodafonu po 23 letech.

18. 5. 2024

Po 23 letech odcházíme od Vodafonu se čtyřmi čisly po té co mi snížili nečekaně, bezdůvodně data v zahraničí na 40Gb.Ktera jsem nutně potřeboval k práci. Od operátorky jsem se nedočkal žádného vstřícného jednání, naopak mi chtěla ještě navýšit cenu za pár dát na víc. Beru to jako velký podraz a neúctu k dlouholetým zákazníkům. Naštěstí u O² mi vyšli vstříc a dostal jsem se i na lepší cenu. Ve Vodafonu by jste se měli stydět. U mě jste jednoznačně nejhorší Operátor.

Samiec Radek
iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

konec UPC

Naprostý konec UPC v Česku

Internetovým stránkám UPC nyní zbývají dva měsíce existence, pak je Vodafone deaktivuje.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 31.5.2021

Vodafone změnil ceny na síti bývalého UPC

Změna cen na síti bývalého UPC

Druhý největší mobilní operátor na světě Vodafone spustil na začátku dubna letošního roku novou kampaň. Její součástí jsou nový slogan, práce s logem společnosti, ale také změny cen tarifů ohledně připojení k internetu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.4.2021

Vodafone 1Gb/s

Vodafone rozjíždí 1Gb/s přípojky!

Rychlých gigabitových přípojek bylo donedávna jako hub po dešti. Využívat je mohlo jen stopové množství firem či zákazníků, kteří bydleli v ideální vzdálenosti od poskytovatele superrychlého internetu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.8.2020

VF 5G

Uvolnění místa síti 5G

Pryč se starým, sem s novým! Tak by se daly jednoduše shrnout kroky mobilního operátora Vodafone, který přišel s plánem vypnout v České republice 3G sítě. Důvod tohoto postupu je zcela jednoduchý. 3G musí k 31. březnu příštího roku vyklidit pole síti páté generace.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.7.2020

wi-free

Konec služby UPC Wi-Free

Bezdrátové wi-fi připojení od UPC, díky kterému se dá zdarma připojit i mimo domov, si klienti už moc dlouho neužijí. Oblíbená služba Wi-Free, která byla bonusem k pevnému internetu od UPC, totiž na konci letních prázdnin končí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.5.2020

vodafone tv

Vodafone spouští svoji IPTV

Po zaběhnuté službě O2 TV a T-Mobile TV se na trhu s touto nabídkou konečně objevil i třetí velký operátor. Vodafone TV se snaží nalákat klienty na více než 130 kanálů, sedmidenní zpětné sledování i poměrně velkorysou dostupnost. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 27.4.2020

1.4.2020 zaniká značka UPC

1.4. zaniká značka UPC

Symbol kabelového internetu a televize, společnost UPC, začátkem dubna oficiálně končí na českém trhu. Už 1. srpna loňského roku odstartovalo slučování UPC a Vodafonu a za čtrnáct dní bude jejich fůze oficiálně dokončená.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 16.3.2020

Akvizice UPC

Akvizice UPC Česká republika

Novým majitelem UPC Česká republika s.r.o. se stává Vodafone a od 1.8.2019 přebírá jejich aktivity.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.8.2019