Orelsoft - recenze

1,0
1,0 z 5 hvězdiček (na základě 2 recenzí)
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné100%

Orelsoft je poskytovatel internetu působící především v severních Čechách. Jeho doménou jsou kvalitní služby přes bezdrátové spoje. Kromě internetu nabízí také digitální televizi a hostingové služby. Nově poskytuje připojení k internetu také v sousedícím Polsku.

IČ: 72085584

Sídlo: Na Veselce 1013, Úpice, 542 32

Provozovatel: Pavel Žižka

Webové stránky:  https://www.orelsoft.cz

Nejnovější článek týkající se Orelsoftu

orelsoft

Laciný, dvakrát placený, tvrdí Pavel Žižka z Orelsoftu

Pane Žižko, všimli jsme si zajímavého článku na Hradecké drbně, ve kterém rozebíráte dopady nízkých cen za služby. Každý, kdo je z oboru, bude určitě vědět, která “hvězdná” firma se vydala touto cestou. My v NejPřipojení.cz také dlouhodobě obhajujeme si za služby raději trochu připlatit a mít pak spíše spolehlivé připojení s kvalitní zákaznickou podporou. S dovolením na vás máme ještě pár otázek.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.10.2022

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Orelsoft?

Hrozný

1. 6. 2024

absolutně nestabilní, internet padá i za bílého dne, nedej bůh aby spadly 2-3 kapky deště, to se můžete s internetem rovnou rozloučit, za 2 roky jsem nezažil jediný den kdy by fungoval bez problému, ani jeden jediný den! Katastrofa, bohužel se mi nedaří přesvědčit rodiče o změně providera, ale ono to vyjde.

Rozhodně nedoporučuji.

Trash company

orelsoft to gówno

8. 9. 2023

Totalne nieporozumienie ta firma i jej ,,szef ,, chamstwo i brak profesjonalizmu to najdelikatniejsze opisanie tej firmy

RPK

RPK
iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

coldcall

Nevyžádaným hovorům je od 1.1.2022 konec

Telefonní čísla, která jsme nikdy předtím neviděli. Když vám volají, nevíte, co máte od telefonátu očekávat. A pokud stisknete tlačítko se zeleným sluchátkem nebo se prstem dotknete obdobné ikony na displeji, často jen za několik sekund zavěsíte.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.9.2021

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020