PODA - recenze

2,3
Hodnocení 2,3 z 5
2,3 z 5 hvězdiček (na základě 4 recenzí)
Vynikající25%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný25%
Příšerné50%

Poskytovatel internetu PODA připojila svého prvního zákazníka již v roce 1996. Aktuálně působí nejvíce v Ostravě a Brně, kde své zákazníky připojují na optickou síť. V uplynulých letech také koupili řadu lokálních “wifinářů”. Poskytují internet, IPTV a hlasové služby, které v roce 2021 činí přes 110 tis. zákazníků.

IČ: 25816179

Sídlo: Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz, 28. října 1168/102

Předseda správní rady: Ing. Martin Šigut

Webové stránky:  https://www.poda.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu PODA?

Broblem s parovanim wifi

Hodnocení 1,0 z 5
2. 11. 2023

Arogantni chovani technika na telefonu ,slova opakoval jako papousek porad dokola,bez zajmu pomoci vytesit problem.

Petr

NEDOPORUČUJU

Hodnocení 1,0 z 5
14. 8. 2023

Absolutně nemohu doporučit. Pro běžné uživatele ok, Pro lidi kteří opravdu potřebují stabilní internet poda opravdu nepřipadá v úvahu. Den co den výpadky alespoň na 5 minut v tom lepším případě jednou za den. Podpora si svou chybu nepřizná a vždy ji hledá na straně zákazníka. Dost často se stává výpadek třeba na pár hodin hlavně ve večerních hodinách a to už se nikdo nikam nedovolá.

Martin Mikeš

LADISLAV RYSAVY

Hodnocení 2,0 z 5
11. 5. 2023

Misto instalace: Praha. No, po roce pouzivani mohu rici sklamani. Je zde cca 15 zakazniku a to bohuzel je velmi znat. Nejen, ze se porad meni IP adresa routeru, a jsou i vypadky spojeni. A to jsme na optice:-((( Realna rychlost podle merice je nižší, než bylo slibováno…. Jedniny klad je, ze upload a download je na stejne hodnote. Coz je dobre. L

LADISLAV RYSAVY

Václav Kramář

Hodnocení 5,0 z 5
31. 3. 2023

Dekuji ta ochotu a pristup k me osobe.

Velky dik.

Václav Korecký a kolegyni.

Václav Kramář
iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

coldcall

Nevyžádaným hovorům je od 1.1.2022 konec

Telefonní čísla, která jsme nikdy předtím neviděli. Když vám volají, nevíte, co máte od telefonátu očekávat. A pokud stisknete tlačítko se zeleným sluchátkem nebo se prstem dotknete obdobné ikony na displeji, často jen za několik sekund zavěsíte.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 18.9.2021

exekuce

Jak získat internet, když mám exekuce?

Jak je to ale s exekucemi v souvislosti s internetovým připojením? Přesněji, s pořízením připojení k internetu?


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 19.7.2021

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020