INTV - recenze

2,0
Hodnocení 2,0 z 5
2,0 z 5 hvězdiček (na základě 1 recenzí)
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný100%
Příšerné0%

INTV (dříve znáte spíše pod značkou Tooway) není obyčejný poskytovatel internetu. Jedná se o firmu zajišťující satelitní připojení, které opravdu není pro běžnou domácnost. Díky vysokým nákladům a vysoké měsíční ceně se jedná o službu spíše pro rekreační střediska ve velmi odlehlých oblastech. Dále je na místě službu porovnat se službou Starlink.

IČ: 40766063

Sídlo: Praha 2, Vinohrady, Jana Masaryka 252/6

Jednatel: František Lomský

Webové stránky:  https://intv.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu INTV?

nic moc

Hodnocení 2,0 z 5
2. 2. 2024

Sice skvělá zákaznická péče, ale tarify nic moc.

Aneta

Máte námět na sepsání článku s tématem INTV? Napište nám na [email protected]

uvt

Ochutnejte 2 giga v síti UVT

Dle našich informací bude v síti UVT od 1.4.2023 na optické síti spuštěn nový tarif o rychlosti 2000 Mbps, tedy “dvě giga”. Upřímně, nemusíme mít to nejdražší auto, nejhezčí ženu, nejnovější mobil a nejrychlejší internet, ale pokud to zkrátka chceme, musíme to mít.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 7.2.2023

orelsoft

Laciný, dvakrát placený, tvrdí Pavel Žižka z Orelsoftu

"Pane Žižko, všimli jsme si zajímavého článku na Hradecké drbně, ve kterém rozebíráte dopady nízkých cen za služby připojení k internetu. Každý, kdo je z oboru, bude určitě vědět, která “hvězdná” firma se vydala touto cestou. S dovolením na vás máme ještě pár otázek."


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.10.2022

nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020