FIXNET- recenze

3,0
Hodnocení 3,0 z 5
3,0 z 5 hvězdiček (na základě 1 recenzí)
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr100%
Špatný0%
Příšerné0%

FIXNET je poskytovatel internetu, IPTV a hlasových služeb napříč celou ČR. Jejich mapa pokrytí sice znázorňuje pouze okolí Susič, ale díky síti CETIN umí připojení poskytnout takřka kdekoliv. Na trhu působí od roku 2003 a služby poskytují jak domácnostem, tak i firmám. Dle jejich webu byste měli očekávat rychlý a kvalitní servis s důrazem na bezpečnost sítě.

IČ: 26357739

Sídlo: Pravdova 1274, 342 01 Sušice

Jednatel: Jiří Chejn a Jiří Vítovec

Webové stránky:  https://www.fixnet.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu FIXNET?

Nic extra

Hodnocení 3,0 z 5
2. 2. 2024

Mám od nich půl roku a za sebou 2 výpadky. Opravili to rychle, ale i tak.

Piják

Máte námět na sepsání článku s tématem FIXNET? Napište nám na [email protected]

uvt

Ochutnejte 2 giga v síti UVT

Dle našich informací bude v síti UVT od 1.4.2023 na optické síti spuštěn nový tarif o rychlosti 2000 Mbps, tedy “dvě giga”. Upřímně, nemusíme mít to nejdražší auto, nejhezčí ženu, nejnovější mobil a nejrychlejší internet, ale pokud to zkrátka chceme, musíme to mít.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 7.2.2023

orelsoft

Laciný, dvakrát placený, tvrdí Pavel Žižka z Orelsoftu

"Pane Žižko, všimli jsme si zajímavého článku na Hradecké drbně, ve kterém rozebíráte dopady nízkých cen za služby připojení k internetu. Každý, kdo je z oboru, bude určitě vědět, která “hvězdná” firma se vydala touto cestou. S dovolením na vás máme ještě pár otázek."


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.10.2022

nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020