T-Mobile - recenze

T-Mobile není jen součást “velké trojky” poskytující připojení k internetu, hlasové služby a IPTV, ale v posledních letech také hojně investují do vlastní optické sítě. V uplynulých letech kupovali také řadu skvělých lokálních poskytovatelů a vlastníků optické sítě napříč celou ČR. 

IČ: 64949681

Sídlo: Praha 11, Chodov, Tomíčkova 2144/1

člen představenstva a generální ředitel: Jose Severino Perdomo Lorenzo
 

Webové stránky:  https://www.t-mobile.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu T-Mobile?

3 recenze k “T-Mobile

  1. Po zkušenostech s hovorů od mobilních společnosti jsem dlouhý čas neměl dobré zkusenosti.Přišlo hezké překvapení od společnosti T-Mobile balíček dat zdarma. Skvěle od vyřizující dámy paní Interove.Byl jsem velice spokojeni s stručným a slušném jednání po telefonickém rozhovoru. Děkujeme

    Spokojeny zákazník

  2. Dobrý den, po poslední zkušenosti s telefonickou nabídkou “zlepšení” vašich služeb rád využiji nabídky jiného operátora. Jsem u vaší společnosti již téměř dvacet let a už jsem si toho s vámi zažil opravdu víc než dost, ale to co předvádíte a zkoušíte na dlouholeté klienty v současné době je už opravdu vrchol. Za ta léta bych od vás očekával alespoň trochu úcty, například ve formě opravdu výhodných tarifů a hlavně poněkud profesionálnější jednání ze strany vašich “operátorů”.

    Petr Kindl

  3. Dnes po 8.hodině jsem potřebovala radu ohledně tarifu.Hovořila jsem s panem Jarošem a c htěla bych pochválit jeho chování a pomoc.Myslím si,že je to člověk na správném místě.Nenašla jsem,kam jinam napsat,tak alespoň takto mu děkuji.S pozdravem Králíčková J.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Benysek ERI

Proč nebude ČTÚ regulovat velkoobchodní ceny mobilních dat?

Špatnou zprávu pro virtuální operátory přineslo rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ). Po jednání své Rady upustil od původního záměru regulovat velkoobchodní ceny mobilních dat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 27.4.2022

zdrazeni internetu

Jak se zachovat, když Vám zdraží internet?

Téměř vše zdraží. Jak reagovat? Zdražování je nejvyšší za poslední rok. To nejsou několik let staré titulky z elektronických médií. Pocházejí ze srpna letošního roku. Přečtěte si náš článek až do konce.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.9.2021

ctu

ČTÚ referuje o sporu o data i nevyžádaných hovorech

Instituce v něm informuje o rozhodnutí vlastní Rady, která posuzovala spor mezi T-Mobilem a společností Český bezdrát. ČTÚ ve zprávě řeší také nevyžádané marketingové hovory.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 16.8.2021

ERI

Vyjádření T-Mobilu ke sporu s ERI

Mluvčí operátora žádost o rozhovor odmítla, zdůvodnila to rozkladem a zaslala pouze oficiální vyjádření, které se můžete přečíst v tomto článku.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 10.5.2021

ERI

Virtuální operátor Český bezdrát dostal za pravdu ve sporu s T-Mobilem, případ však není u konce

Podle verdiktu předsedkyně Rady ČTÚ Hany Továrkové musí T-Mobile Českému bezdrátu snížit velkoobchodní cenu mobilních dat. Mělo by se tak stát o 41 procent.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.5.2021

cetin

T-Mobile pomůže CETINu s optikou

Česká optická síť se dlouhodobě pere s nálepkou internetového připojení, které funguje především ve městech. Tato poměrně nelichotivá tvrzení by se však během pár let mohla o poznání zlepšit.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 21.12.2020

Akvizice Lemo internet

Akvizice Lemo Internet a.s.

Novým akcionářem Lemo internet a.s. se stal T-Mobile Czech Republic a.sAutor: Redakce NejPřipojení.cz 2.6.2019