Starlink - recenze

5,0
Hodnocení 5,0 z 5
5,0 z 5 hvězdiček (na základě 1 recenzí)
Vynikající100%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné0%

Starlink není standardní český poskytovatel, ale celosvětová firma poskytující satelitní internet, kterou vlastní nejbohatší muž světa – Elon Musk. Díky značným vstupním nákladům není satelitní internet pro každého. Cena za zařízení se pohybuje kolem 10 tisíc a měsíční cena mezi 1-2 tisíci. Stávající zákazníci si však tuto službu nemohou vynachválit. Nejedná se sice o připojení pro hráče FPS her, ale díky downloadu kolem 300 Mb/s s tím obsloužíte i rekreační středisko uprostřed pustoprázdna.

TIP: Přečtěte si také článek Evropský Starlink, kde se dozvíte o jejich investicích a zabezpečení.

IČ: 26041561

Sídlo: Floor 3, Block 3, Miesian Plaza, Dublin 2, D02 Y754, Ireland

Webové stránky:  https://www.starlink.com/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Starlink?

drahý, ale rychlý 😀

Hodnocení 5,0 z 5
2. 2. 2024

Drahý jak pi#a, ale jedu skoro 300 Mbps 😀

Evža

Máte námět na sepsání článku s tématem Starlink? Napište nám na [email protected]

uvt

Ochutnejte 2 giga v síti UVT

Dle našich informací bude v síti UVT od 1.4.2023 na optické síti spuštěn nový tarif o rychlosti 2000 Mbps, tedy “dvě giga”. Upřímně, nemusíme mít to nejdražší auto, nejhezčí ženu, nejnovější mobil a nejrychlejší internet, ale pokud to zkrátka chceme, musíme to mít.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 7.2.2023

orelsoft

Laciný, dvakrát placený, tvrdí Pavel Žižka z Orelsoftu

"Pane Žižko, všimli jsme si zajímavého článku na Hradecké drbně, ve kterém rozebíráte dopady nízkých cen za služby připojení k internetu. Každý, kdo je z oboru, bude určitě vědět, která “hvězdná” firma se vydala touto cestou. S dovolením na vás máme ještě pár otázek."


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.10.2022

nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020