TP-Link TD-W9960

Jedná se o velmi používaný model pro xDSL připojení k internetu s rychlostí přenosu kabelem až 300 Mb/s. Pokud jste běžný uživatel, budete s tímto zařízením spokojeni. 

VDSL/ADSL modem TP-Link TD-W9960

TP-Link TD-W9960 je modem/router určený pro DSL připojení, ale podporuje také připojení po ethernetovém kabelu přes port LAN/WAN.


Určen pro služby: do 300Mbps


Standardy xDSL: VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL


Počet LAN portů: 4


Rychlost LAN portů: 300 Mbps


Bezdrátová síť: jednopásmová (2.4 GHz)


Rozměry zařízení: 181.6 x 129.7 x 36.2mm

Dále si přečtěte:
Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?


Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?

pomalý internet přes wifi

Máte pomalý internet přes WiFi?


Jste běžným uživatelem a máte pomalý internet přes WiFi? Na každé zákaznické podpoře poskytovatele internetu je tato otázka denním chlebem. Základní střet, kdy zákazník chce WiFi používat ideálně až na zahradě, ale poskytovatel není schopen pokrytí ani sílu signálu WiFi (takřka) nijak ovlivnit. Proč to nedokáže poskytovatel ovlivnit?

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?


Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

historie internetu

Z historie internetu


Bez internetu si jen málokdo dokáže představit dnešní svět a každodenní život – ať už soukromý, nebo pracovní. Internet je v současnosti rozsáhlou a provázanou kombinací hardwaru a softwaru, propojující kabelem a telefonní linkou celý svět a prakticky každého člověka s elektrickým připojením. Jaký byl jeho počátek?

Wi-Fi

Máte slabý Wi-Fi signál a chcete jej vylepšit?


Snad každý již zažil situaci, kdy se mu při sledování videa či hraní hry na internetu začala roztáčet ikona načítání. Pokud vás kvalita signálu vašeho Wi-Fi routeru přivádí k šílenství, nabízíme několik rad, jak jej vylepšit.