Nordic Telecom - Recenze

1,0
Hodnocení 1 z 5
1 z 5 hvězdiček (na základě 2 recenzí)
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné100%

Nordic Telecom je český poskytovatel internetu a internetové televize. Svoji cestu započal akvizicí společnosti U:fon a dalších následných odkupů mnoha lokálních providerů po bezdrátových a optických sítí. Díky své “LTE” síti nyní dosahuje velice významného pokrytí napříč celým Českem. Jaká bude vaše recenze na Nordic Telecom?

IČ: 04001281

Sídlo: Českomoravská 2408/1a, Praha

Majitel: Nordic Telecom Holding (100 %)

 

Webové stránky:  https://nordictelecom.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto poskytovatelem?

Radek

Hodnocení 1 z 5
13. 10. 2022

Dobrý den jsem z Bohumína a původně jsem odebíral internet přes Jarynet. Ten se po nějaké době prodal právě společnosti Nordic Telecom.Zhruba po roce odebírání služby měli poruchu a internet polovinu soboty nefungoval.Od té doby začali problémy.Na užívání internetu v počítači či mobilu to stačilo, ale když jsem se chtěl podívat na HBO, Netflix nebo YouTube tak realita byla asi taková že dvě minuty se to načítalo minutu to jelo v kvalitě že nešli rozeznat obličeje a poté zase načítalo, někdy se to ani nenačetlo. Volal jsem tam každý den zhruba týden pak mi dali řešení nové antény a rychlejší internet samozřejmě i vyšší cena. Po domluvě kdy měli přijet technici, kvůli kterým jsem si vzal v práci volno a čekal nedojeli!!Když jsem tam volal bylo mi řečeno že mi poslali sms že se to ruší jelikož technik onemocněl.Já žádnou sms nedostal ba naopak přišla mi potvrzovací sms že přijedou mezi 15:30-16:30. Tak jsem celou věc reklamoval.Reklamaci mi uznali a to slevou jednorázovou v částce 15kč!! Takže jsem volal znovu a paní operátorka když jsem ji vylíčil můj problém se smála ano v podstatě to je vtipné měla velice profesionální chování to je přece zcela normální vysmát se zákazníkovi.Co dodat snad jen že přístup tragicky domluva otřesná a kvalita služeb na bodu mrazu.Závěrem jen že jsem nenašel žádný kontakt na zodpovědnou osobu vedoucího nebo majitele.Myslím že by ho asi možná zajímalo jak jeho zaměstnanci kazí jméno této společnosti. Zároveň bych chtěl všem novým i stávajícím zákazníkům popřát pevné nervy.

Radek

Lumír Bukovjan

Hodnocení 1 z 5
18. 7. 2022

mám velice slabý signál na telefonu, stává se, že vypadne úplně. Nevím co s problémem dělat. asi bych měl změnit operátora. jsem z Dolního Benešova

Lumír Bukovjan

Nordic Telecom chce poskytovat mobilní služby

Od aukce 5G kmitočtů si český telekomunikační trh sliboval velké věci. K tolik očekávanému nástupu nového silného operátora sice nakonec nedošlo, ale poskytovatelů mobilních služeb přeci jen přibude. Své ambice v této oblasti nedávno deklaroval operátor Nordic Telecom.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.12.2020

Čtvrtý operátor nebude

Ze zveřejněných výsledků je jasné, že pásmo 700 MHz, které by nový celoplošný operátor potřeboval k vybudování sítě, si mezi sebou nakonec vydražila silná trojka T-Mobile, O2 a Vodafone.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 16.11.2020

ČTÚ tají zájemce o post čtvrtého operátora

Šťastná sedmička. I tak by se dalo s trochou nadsázky označit sedm uchazečů, kteří se nakonec přihlásili do aukce 5G kmitočtů. Kdo však nakonec poslal přihlášku do tolik komentovaného výběrového řízení, je zatím opředeno tajemstvím.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.10.2020

jarynet

JaryNet byl koupen!

Do sítě Nordic Telecom se letos přidala další společnost. Po Libli s.r.o. se k velkému hráči připojil i JaryNet, který je jedním z předních poskytovatelů internetového připojení v Bohumíně a okolí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 11.5.2020

Libli se mění a Nordic Telecom | Rozhovor s Jiřím Valihrachem

Začátkem letošního roku došlo ke změně názvu společnosti Libli s.r.o. na Nordic Telecom Regional s.r.o. a již za pár dní začne vystupovat pod novou značkou Nordic Telecom.Co nám prozradil Area Sales Manager společnosti Jiří Valihrach?

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.1.2020