Nordic Telecom

Nordic Telecom je český poskytovatel internetu a internetové televize. Svoji cestu započal akvizicí společnosti U:fon a dalších následných odkupů mnoha lokálních providerů po bezdrátových a optických sítí. Díky své “LTE” síti nyní dosahuje velice významného pokrytí napříč celým Českem.

IČ: 04001281

Sídlo: Českomoravská 2408/1a, Praha

Majitel: Nordic Telecom Holding (100 %)

 

Webové stránky:  https://nordictelecom.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto poskytovatelem?

2 myšlenky k “Nordic Telecom

  1. mám velice slabý signál na telefonu, stává se, že vypadne úplně. Nevím co s problémem dělat. asi bych měl změnit operátora. jsem z Dolního Benešova

    1. Dobrý den,

      dosah a sílu Vašeho wifi routeru neovlivní změna poskytovatele. Poskytovatel to ani nemá jak ovlivnit. Spíše bych uvažoval nad lepším routerem, případně co jde, zapojit výhradně kabelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nordic Telecom chce poskytovat mobilní služby

Od aukce 5G kmitočtů si český telekomunikační trh sliboval velké věci. K tolik očekávanému nástupu nového silného operátora sice nakonec nedošlo, ale poskytovatelů mobilních služeb přeci jen přibude. Své ambice v této oblasti nedávno deklaroval operátor Nordic Telecom.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.12.2020

Čtvrtý operátor nebude

Ze zveřejněných výsledků je jasné, že pásmo 700 MHz, které by nový celoplošný operátor potřeboval k vybudování sítě, si mezi sebou nakonec vydražila silná trojka T-Mobile, O2 a Vodafone.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 16.11.2020

ČTÚ tají zájemce o post čtvrtého operátora

Šťastná sedmička. I tak by se dalo s trochou nadsázky označit sedm uchazečů, kteří se nakonec přihlásili do aukce 5G kmitočtů. Kdo však nakonec poslal přihlášku do tolik komentovaného výběrového řízení, je zatím opředeno tajemstvím.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 6.10.2020

jarynet

JaryNet byl koupen!

Do sítě Nordic Telecom se letos přidala další společnost. Po Libli s.r.o. se k velkému hráči připojil i JaryNet, který je jedním z předních poskytovatelů internetového připojení v Bohumíně a okolí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 11.5.2020

Libli se mění a Nordic Telecom | Rozhovor s Jiřím Valihrachem

Začátkem letošního roku došlo ke změně názvu společnosti Libli s.r.o. na Nordic Telecom Regional s.r.o. a již za pár dní začne vystupovat pod novou značkou Nordic Telecom.Co nám prozradil Area Sales Manager společnosti Jiří Valihrach?

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.1.2020