Netbox - recenze

3,5
3,5 z 5 hvězdiček (na základě 2 recenzí)
Vynikající50%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný50%
Příšerné0%

Tohoto poskytovatele zná zcela jistě každý Brňák. V Brně byli víceméně vždy jedničkou v poskytování internetu domácnostem. Jejich hlavním konkurentem je Vodafone, dříve síť UPC. Kromě připojení k internetu mají v nabídce také svoji jedinečnou IPTV (Kuki).

 

Česká značka s názvem Netbox působí na trhu telekomunikací od roku 1998. Zákazníkům nabízí optický internet a internetovou televizi Kuki, kterou vyvinul tým v brněnské Bystrci. Od října 2022 patří do skupiny Nej.cz, která je čtvrtým největším poskytovatelem internetu v České republice. Optickou síť provozuje v Brně, Jihlavě a Olomouci, na které fungují desítky tisíc uživatelů. Internetovou televizi Kuki pak sleduje více než 50 tisíc zákazníků v celé České republice a na Slovensku. Spolu se skupinou Nej.cz poskytuje tato firma připojení k internetu pro 250 tisíc domácností v České republice.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Netbox?

klamání spotřebitele?

2. 2. 2024

Před pár lety jsem se přestěhoval do Brna a objednal si stomegabit. Docela jsem čuměl, že stomegabit je vlastně 50/50 :DD

Na Netboxu jsem se na to ptal a vysmáli se mě. Nikde jsem toto ještě neviděl, ale v Brně je možné asi vše 😀

Lucie

Jan Vorel

25. 4. 2023

Netbox jsme využívali dlouhá léta v paneláku v Bystrci a za celou dobu si nepamatuji žádný výpadek a ani sekání IPTV. Předtím jsem měli UPC a to bylo velký špatný.

Jan Vorel

Máte námět na sepsání článku s tématem Netbox? Napište nám na [email protected]

Netbox cenik 2023

Je to tu, NETBOX změnil ceny

Netbox před pár dny upravil na svém webu ceny za internet. Jednou z největších brněnských podivností byla dříve skutečnost, že Netbox tarif nazýval součtem rychlosti příchozí a odchozí. Připojení o rychlosti 50/50 Mb/s dříve Netbox klamavě nazýval “stovkou”.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2023

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

selfnet

Selfnet se mění na Nej.cz

V telekomunikačním prostředí skončila značka Selfnet. Společnost itself, která ji vlastnila, v pátek 1. října zanikla. Brněnský poskytovatel internetového připojení či kabelové televize se stal součástí společnosti Nej.cz

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2021

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020