BrNet

0,0
Hodnocení 0 z 5
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné0%

BrNet je jak již název napovídá Brněnský poskytovatel internetu s pokrytím bezdrátového a kabelového připojení po Brně a okolních místech. V roce 2023 vytvořili zcela nové webové stránky, které krásně odráží snahu svoji firmu posouvat dál. Také přišli s novými tarify a možností si službu zdarma vyzkoušet na prvních 14 dní.

 

Dostupnost jejich bezdrátového pokrytí najdete na pokrytí Wi-Fi signálem.

IČ: 10914382

Sídlo: Brno-střed, Veveří, Lidická 695/9

Jednatel: Petr Švestka

Webové stránky:  https://BrNet.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu BrNet?

Zatím nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše.

Články týkající se Brna:

cetin vycisleni

Stavíte dům a chcete kvalitní internet?

Doma je doma a platit někomu cizímu nájem není zrovna dvakrát výhodné. Nechat si postavit dům je cesta na dlouhou trať, plná překážek a nezodpovězených otázek. Kromě přívodu elektřiny, vody, plynu a odpadu budete řešit také otázku kvalitního připojení k internetu. Níže si rozebereme důvody, proč je dobré si do domu nechat dotáhnout internet raději po kabelu.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 5.9.2022

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

selfnet

Selfnet se mění na Nej.cz

V telekomunikačním prostředí skončila značka Selfnet. Společnost itself, která ji vlastnila, v pátek 1. října zanikla. Brněnský poskytovatel internetového připojení či kabelové televize se stal součástí společnosti Nej.cz

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2021

5G bude spuštěno v listopadu 2020

Pokrytí superrychlými sítěmi se na území České republiky pomalu, ale jistě zhušťuje. Od 1. listopadu se k operátorům, kteří poskytují 5G internet, připojí také třetí velký hráč T-Mobile. Komerční provoz plánuje spustit v Praze a v Brně.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 26.10.2020

5g v Brně

V říjnu bude spuštěn 5G internet v Brně, Praze a dalších městech

Pět českých měst začne od 1. října využívat výhody, které přináší pátá generace mobilních sítí. Operátor Vodafone chce novou 5G síť spustit v Karlových Varech, Ústí nad Labem, Jeseníku, Brně a Praze.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.9.2020