Telly - recenze

1,3
Hodnocení 1,3 z 5
1,3 z 5 hvězdiček (na základě 4 recenzí)
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný25%
Příšerné75%

Telly (dříve DIGI) je jedním z největších poskytovatelů IPTV v České republice. Primárně poskytují satelitní a internetovou televizi, ale také v jejich nabídce najdete připojení k internetu po xDSL síti od CETINu. Firma spadá do české investiční skupiny Lama Energy Group. Jestliže jste zákazníkem Telly, podělte se s potencionálními zákazníky o další recenze na Telly.

 

S Telly máme společného dodavatele pro aplikaci, takže kromě ceny a zákaznické péče budete mít službu takřka totožnou. Porovnejte jejich platformu s naší IPTV. 

IČ: 04668529

Sídlo: Praha 1, Nové Město, Na Florenci 2116/15

Jednatel: Ing. Pavel Ondra

Webové stránky:  https://www.telly.cz/

Jaká je vaše recenze na Telly?

Nekoukatelná satelitní Telly

Hodnocení 2,0 z 5
11. 1. 2024

Telly Tv mám přes deset let, dříve Digi Tv,před několika lety, když Telly přešla na HD s novým set.boxem vše šlapalo poměrně dobře,avšak poslední rok s vysíláním přes satelit neskutečné potíže,při sebemenší změně počasí,podotýkám stačí když se malinko zatáhne obloha,či zvedne trochu vítr,což je normální se začne obraz v TV rozpadat ztrácí se signál uprostřed filmu či pořadu ,vypadne signál úplně na nějolik minut několikrát za sebou neustále a nedá se na to vůbec dívata pokud je počasí ještě horší že třeba prší vypadne vám signál úplně na několik hodin,takže třeba večer to vypnout jít jedině spát.,v tom případě si zapínám konkurenci po internetu!! Ve skutečnosti se na Telly Tv nedá dívat, je jen otázkou trpělivosti zákazníka jak za takovou Tv bude dlouho platit.Někdy se sám sobě divím že jsem to ještě neodhlásil.Jedna velká hrůza!

Roman K.

Telly už nikdy

Hodnocení 1,0 z 5
30. 11. 2023

Po zakoupení iDnes premium jsem měl mít Telly na 3 měsíce zdarma. Bohužel v Praze jde čas rychleji a už po 14 dnech mi firma Telly strhla 450Kč z účtu. Takže Telly už nikdy(chtěl jsem jejich služby vyzkoušet, ale s takovým jednáním je nechci). Je to zlodějna.

Babinec

Pavel Vybíral

Hodnocení 1,0 z 5
14. 6. 2023

Jsou to povodníci.Zaplatil jsem si internet tv za 300 kč, měsíčně ,po čtyřech dnech mi tv vypli.Po urgencii mi zapli 19programů.Čt 1,2 čt sport a podobné.Už nikdy

Pavel Vybíral

Romana Bracková

Hodnocení 1,0 z 5
5. 6. 2023

Dostala jsem kupon na vyzkoušení a ačkoliv jsem ji opravdu jen jednou zkusila, tak mi po upylnutí zkušební doby, kdy jsem z nevědomosti nezrušila opakovanou platbu, tak mi strhli 450 Kč aniž bych jejich službu využila.

Myslela jsem, že šmejdi prodávají jen hrnce, ale je vidět, že i televizi.

Romana Bracková

Dále si přečtěte:

Historie televize - Kdy a jak vznikla?

První televizor představoval revoluční krok v oblasti komunikace a zábavy. V době, kdy radiová vysílání dominovala, začala vznikat myšlenka přenášet obrazy pomocí elektromagnetických vln. Tento koncept otevřel dveře nové éře, kdy se lidé mohli spojit nejen hlasem, ale také obrazy, což položilo základy moderní televizní éry

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 1.12.2023

iptv v zahranici

Jak sledovat českou televizi v zahraničí

Nacházíte se nyní v zahraničí, ale chcete i nadále sledovat nejen české, ale i ostatní televizní programy, které v česku sledujete? Řešením je naše NejPřipojení TV, kterou můžete včetně zpětného zpětného přehrávání sledovat nejen v rámci celé Evropy, ale i v jiných destinacích.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 20.6.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

telly

Digi se změnila v Telly

Jedním z důvodů, proč od 1. dubna došlo k přejmenování Digi TV na Telly, je to, že provozovateli končí právo využívat stávající jméno. Jejím majitelem je rumunská společnost, jež vlastnila Digi TV před pár lety.  

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.4.2020