Telly - recenze

1,0
Hodnocení 1 z 5
1 z 5 hvězdiček (na základě 2 recenzí)
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné100%

Telly (dříve DIGI) je jedním z největších poskytovatelů IPTV v České republice. Primárně poskytují satelitní a internetovou televizi, ale také v jejich nabídce najdete připojení k internetu po xDSL síti od CETINu. Firma spadá do české investiční skupiny Lama Energy Group. Jestliže jste zákazníkem Telly, podělte se s potencionálními zákazníky o další recenze na Telly.

 

S Telly máme společného dodavatele pro aplikaci, takže kromě ceny a zákaznické péče budete mít službu takřka totožnou. Porovnejte jejich platformu s naší IPTV. 

IČ: 04668529

Sídlo: Praha 1, Nové Město, Na Florenci 2116/15

Jednatel: Ing. Pavel Ondra

Webové stránky:  https://www.telly.cz/

Jaká je vaše recenze na Telly?

Pavel Vybíral

Hodnocení 1 z 5
14. 6. 2023

Jsou to povodníci.Zaplatil jsem si internet tv za 300 kč, měsíčně ,po čtyřech dnech mi tv vypli.Po urgencii mi zapli 19programů.Čt 1,2 čt sport a podobné.Už nikdy

Pavel Vybíral

Romana Bracková

Hodnocení 1 z 5
5. 6. 2023

Dostala jsem kupon na vyzkoušení a ačkoliv jsem ji opravdu jen jednou zkusila, tak mi po upylnutí zkušební doby, kdy jsem z nevědomosti nezrušila opakovanou platbu, tak mi strhli 450 Kč aniž bych jejich službu využila.

Myslela jsem, že šmejdi prodávají jen hrnce, ale je vidět, že i televizi.

Romana Bracková

Dále si přečtěte:

internet na doma

Internet na doma v roce 2023 | Na co si dát pozor?

Všude dobře, ale doma (s kvalitním internetem) je doma. Internet na doma je dnes neodmyslitená součást každého života. Jeden ze základních stavebních pilířů naší firmy byla rozmanitost možností internetu na doma napříč jednotlivými městy. Dokonce i některé města mají tolik možností sami o sobě, že vyznat se v tom je pro běžného uživatele takřka nemožné.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 17.5.2023

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

telly

Digi se změnila v Telly

Jedním z důvodů, proč od 1. dubna došlo k přejmenování Digi TV na Telly, je to, že provozovateli končí právo využívat stávající jméno. Jejím majitelem je rumunská společnost, jež vlastnila Digi TV před pár lety.  

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 13.4.2020