Nej.cz

Poskytovatel internetu Nej.cz se v uplynulých letech stal jedním z největších poskytovatelů připojení k internetu na našem území. Jejich obrovský zásah začal vznikat po několika úspěšných akvizicích lokálních ISP, díky kterému se stali čtvrtým největším poskytovatele v ČR. Majitelem je investiční skupina KAPRAIN.

IČ: 03213595

Sídlo: Praha 11, Chodov, Kaplanova 2252/8

Jednatel: Ing. Jaroslav Hanyk, Ing. Zdeněk Houda, Marius Marcolla

Webové stránky:  https://www.nej.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Nej.cz?

2 recenze k “Nej.cz

  1. Internet od nejky jsem měla 3 roky po optice a vždy vše v pohodě. Měla jsem optiku 100 Mbps zde od nejpřipojení a díky nim jen za 299 Kč. Pouze dosah wifiny nebyl po celém bytě, ale to se vyřešilo silnějším za litr.
    Oběma firmám děkuji, spoko 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

selfnet

Selfnet se mění na Nej.cz

V telekomunikačním prostředí skončila značka Selfnet. Společnost itself, která ji vlastnila, v pátek 1. října zanikla. Brněnský poskytovatel internetového připojení či kabelové televize se stal součástí společnosti Nej.cz

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2021

monex

Nej.cz kupuje Monex z Příbrami

Síť společnosti Nej.cz se již za pár týdnů rozšíří o nového člena. Po fůzi s LTnet s.r.o. se do skupiny ambiciózního poskytovatele přidá také firma Monex, která je jedním z významných internetových providerů v Příbrami a okolí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 31.8.2020