Nej.cz - Recenze

2,1
Hodnocení 2.1 z 5
Vynikající25%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný13%
Příšerné62%

Poskytovatel internetu Nej.cz se v uplynulých letech stal jedním z největších poskytovatelů připojení k internetu na našem území. Jejich obrovský zásah začal vznikat po několika úspěšných akvizicích lokálních ISP, díky kterému se stali čtvrtým největším poskytovatele v ČR. Majitelem je investiční skupina KAPRAIN.

IČ: 03213595

Sídlo: Praha 11, Chodov, Kaplanova 2252/8

Jednatel: Ing. Jaroslav Hanyk, Ing. Zdeněk Houda, Marius Marcolla

Webové stránky:  https://www.nej.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Nej.cz?

katastrofa

Hodnocení 1 z 5
31. 8. 2023

Když nabízejí služby nic není problém , jakmile potřebujete řešit problém nebo něco nefunguje, tak vás odpálkují.

Po zkušenostech s touto firmou doporučuji nepolupracovat nikdy

internet

Internet OK , vše ostatní hrůza

Hodnocení 2 z 5
31. 8. 2023

Hrozný , chytrý tam jsou všichni jak rádia , budou vám tvrdit jak mají ten nejrychlejší modem , přitom ani náhodou . Za změnu hesla si zaplatíte výjezd . Takže doporučuji vzít jen čistě internet a nechat je dal žít v tom že jsou mistři světa .

Petr

bez problémů

Hodnocení 5 z 5
27. 8. 2023

Historicky jsem u nich byl, nyní jsem znovu. Nikdy nebyly větší problémy.

Jiří

Tereza

Hodnocení 1 z 5
11. 7. 2023

Mám 6 měsíci internet plus televizi a každý měsíc dvakrát třikrát volám mají problém oni ale nejsou. Schopný to řešit což mne docela mrzí nikdy v životě nej.cz nechci příjemný jak něco ..

Tereza

Vladimír

Hodnocení 1 z 5
30. 4. 2023

Opravdu nechápu proč si od té doby co se toho ujalo Nej.cz (od změny IP adresy) všechny mapové aplikace myslí, že se připojuji z úplně jiného místa. Opravdu moc příjemné, když si třeba máte vybrat místo pro osobní odběr z e-shopu. Vlastně to chápu, ale nechápu, proč s tím konečně něco neudělají. Za mě tedy šla kvalita služeb dolů.

Vladimír

Eva

Hodnocení 1 z 5
14. 3. 2023

Internet mám přes firmu přes 10 let. Bohužel služby jsou teď katastrální. Internet nestabilní. Firma je o situaci opakovaně informována, bohužel s tím nic nedělá.

Eva

Slon

Hodnocení 1 z 5
18. 11. 2022

Jako zamestnanec byl jsem napaden zakaznikem. Firma se vubec nepostavila problemu. Banda zbabelcu!!!

Slon

Petra Z.

Hodnocení 5 z 5
13. 10. 2022

Internet od nejky jsem měla 3 roky po optice a vždy vše v pohodě. Měla jsem optiku 100 Mbps zde od nejpřipojení a díky nim jen za 299 Kč. Pouze dosah wifiny nebyl po celém bytě, ale to se vyřešilo silnějším za litr.

Oběma firmám děkuji, spoko 🙂

Petra Z.
Netbox cenik 2023

Je to tu, Netbox mění ceny

Jednou z největších brněnských podivností byla dříve skutečnost, že Netbox tarif nazýval součtem rychlosti příchozí a odchozí. Připojení o rychlosti 50/50 Mb/s dříve Netbox klamavě nazýval "stovkou". Vítejte v Brně, projedeme se šalinou.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2023

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

selfnet

Selfnet se mění na Nej.cz

V telekomunikačním prostředí skončila značka Selfnet. Společnost itself, která ji vlastnila, v pátek 1. října zanikla. Brněnský poskytovatel internetového připojení či kabelové televize se stal součástí společnosti Nej.cz

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2021

monex

Nej.cz kupuje Monex z Příbrami

Síť společnosti Nej.cz se již za pár týdnů rozšíří o nového člena. Po fůzi s LTnet s.r.o. se do skupiny ambiciózního poskytovatele přidá také firma Monex, která je jedním z významných internetových providerů v Příbrami a okolí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 31.8.2020