Nej.cz - Recenze

1,8
Hodnocení 1,8 z 5
1,8 z 5 hvězdiček (na základě 16 recenzí)
Vynikající19%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný6%
Příšerné75%

Poskytovatel internetu Nej.cz se v uplynulých letech stal jedním z největších poskytovatelů připojení k internetu na našem území. Jejich obrovský zásah začal vznikat po několika úspěšných akvizicích lokálních ISP, díky kterému se stali čtvrtým největším poskytovatele v ČR. Majitelem je investiční skupina KAPRAIN.

IČ: 03213595

Sídlo: Praha 11, Chodov, Kaplanova 2252/8

Jednatel: Ing. Jaroslav Hanyk, Ing. Zdeněk Houda, Marius Marcolla

Webové stránky:  https://www.nej.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Nej.cz?

Podvod

Hodnocení 1,0 z 5
13. 3. 2024

Nabízejí připojení, které mě ani do baráku nevede. Mám dsl linku( Cetin) max 250mbit. Takhle firma klidně nabídne 500 mbit a když namitnu,ze je to blbost tak paní bez zaváhání řekne, že tam mám metaliku docsis, že to není problém.opet namitnu že docsis nemám ten je po koaxiálním kabelu a já mám dsl linku po kabelu TCEPKPFLE . Takže ve finále bych dopadl tak ,že bych platil marný výjezd technika. Pozor na tuhle firmu!!!

Pavel

Nespokojenost!!!!

Hodnocení 1,0 z 5
1. 3. 2024

Sít vypadává několikrát za den,posledních 14 dní je utrpení,…Přecházím jinam.

Seger

HROZNÉ

Hodnocení 1,0 z 5
27. 1. 2024

Jsem u nich již nějakou dobu a internet vypadává několikrát denně,jsem velice nespokojen.

Jarda

Varování před službami Nej.cz

Hodnocení 1,0 z 5
3. 1. 2024

Nej.cz vás nejprve “donutí” podepsat smlouvu, aniž si ověří možnost připojení. Přes elektronické ověření přípojného místa vám dokonce slíbí připojení všude. Telefonické informace a domluvy nikdo neakceptuje. Smlouvu samozřejmě podepíšete, protože o službu máte zájem a spěcháte. Souhlasíte i s jednostrannými podmínkami. Nic se nemůže stát. Pak přijde na lámání chleba. Chyba vždy bude na vaší straně a nikdo se o detaily nezajímá. Nikdo jiný za nic nemůže, pouze vy. Výsledek je, že službu nemáte a zaplatíte 1200,- Kč. Tedy laskavě vám odpustí již zaplacený zřizovací poplatek 200,- Kč a doplatíte jen 1000,- Kč za nic.

Před podepsáním smlouvy požadujte písemně podrobnosti připojení, aby z vás neudělali oběť. Nebo si rovnou najděte někoho jiného.

Václav Frélich

Neskutočné

Hodnocení 1,0 z 5
9. 12. 2023

Za mňa zatiaľ jedna veľká katastrofa. Objednali sme si u nej.cz optický internet, keďže mali dobrú cenu a už dlhšie sme chceli prejsť na optiku. Viac krát nás ubezpečili, že prechod k nim bude v poriadku a bez internetu nebudeme ani minutu. Dnes t.j. Sobota nám technik nainstaloval do bytu optickú prípojku, avšak milý nej.cz nám do dnešného dňa nedoručil wifi router, ktorý si od nich za mesačný poplatok prenajímame a keďže do bytu dotiahli optický kábel, tak automaticky nám zrušili DSL pripojenie u nášho stavajuceho poskytovaľa… Aj napriek tomu, že nás ubezpečili, že majú podporu 24/7 tak sa dnes nevieme niakm dovolať ani dopísať. Takže za nás jedno velké sklamanie!!!

Martin

Podvodníci

Hodnocení 1,0 z 5
28. 11. 2023

Tito podvodníci se maskují za společností Vionet s tím, že Vionet má krásné stránky a pak vám zavolá dispečer z nej.cz a začínají pokaždé volat jiné lidi a chodit zvláštní emaily, které musíte potvrzovat. První email je aktivační poplatek 200 Kč, pak máte poslat scan OP, což je v rozporu s GDPR. Furt slibují, že už se za chvíli ozve technik a už se domluvíte na instalaci, ale nikdo nevolá kromě dipečerů, pokaždé někdo jiný. V 19 h večer zavoalla slečna, mluvila strašně rychle a pak poslala jakože smlouvu, ve které jsou např. věci, že internet může být 2 MB/s a max. 50 MB/s, což je podvod. Potom, zbytek smlouvy najdete na www stránkách, taky podvod. Nebo měsíční platby 469 Kč, přitom domluva byla 299 Kč!!!!!!!, což se uvádí i na stránkách samotného poskytovatele. Teď si vemte, zaplatili jste aktivační poplatek, poslali scan OP neznámým osobám, potvrdili pofidérní smlouvu se závazkem každý měsíc platit za něco, co není aktivováno, termín od technika nemáte a jste v pasti. Vykašlete se na ně lidi. Doufám, že se někdo naštve a nahlásí je na obchodní inspekci, to není možný přece!!!

Petra

Internet a kabelovka

Hodnocení 5,0 z 5
24. 11. 2023

Internet stabilní taktéž i kabelová televize, jsme u nich již x let a spokojenost

Jožko

Internet

Hodnocení 1,0 z 5
1. 10. 2023

Vřele nedoporučuji je to katastrofa desetkrát denně vám vypadne internet na to jak dlouho jsou na trhu tak to stojí čím dál více za hovno opravdu radši si najděte jiného internetového guru Nej.cz už nikdy více a když zavoláte na podporu tak si nevědí rady

Milan

katastrofa

Hodnocení 1,0 z 5
31. 8. 2023

Když nabízejí služby nic není problém , jakmile potřebujete řešit problém nebo něco nefunguje, tak vás odpálkují.

Po zkušenostech s touto firmou doporučuji nepolupracovat nikdy

internet

Internet OK , vše ostatní hrůza

Hodnocení 2,0 z 5
31. 8. 2023

Hrozný , chytrý tam jsou všichni jak rádia , budou vám tvrdit jak mají ten nejrychlejší modem , přitom ani náhodou . Za změnu hesla si zaplatíte výjezd . Takže doporučuji vzít jen čistě internet a nechat je dal žít v tom že jsou mistři světa .

Petr
Netbox cenik 2023

Je to tu, Netbox mění ceny

Jednou z největších brněnských podivností byla dříve skutečnost, že Netbox tarif nazýval součtem rychlosti příchozí a odchozí. Připojení o rychlosti 50/50 Mb/s dříve Netbox klamavě nazýval "stovkou". Vítejte v Brně, projedeme se šalinou.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2023

nej.cz

Proč je Nej.cz snad nejlepším poskytovatelem internetu?

Třetí největší poskytovatel internetu v České republice a náš dlouholetý partner – Nej.cz. Jelikož také dlouhodobě spolupracujeme s jejich největšími konkurenty, můžeme z hrdostí říci, že Nej.cz funguje přesně tak, jak si my v NejPřipojení.cz představujeme.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.5.2022

iptv

Kdo je nejlepší poskytovatel IPTV?

I přes to, že my sami jsme poskytovatelem IPTV (OTT) služby, tak se v tomto článku pokusíme zcela objektivně porovnat nejen nás, ale i naši konkurenci. Právě kvalitní konkurence dokáže poskytovatele posouvat dál a mít opravdovou snahu se stále zlepšovat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 14.4.2022

netbox

Nej.cz kupuje Netbox. (Nejen) Brno čeká internetová revoluce!

Brněnský operátor Netbox získá v brzké době nového majitele. Kupujícím je jiný operátor – Nej.cz. Toho vlastní holding Kaprain miliardáře Karla Pražáka.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 9.12.2021

selfnet

Selfnet se mění na Nej.cz

V telekomunikačním prostředí skončila značka Selfnet. Společnost itself, která ji vlastnila, v pátek 1. října zanikla. Brněnský poskytovatel internetového připojení či kabelové televize se stal součástí společnosti Nej.cz

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 4.10.2021

monex

Nej.cz kupuje Monex z Příbrami

Síť společnosti Nej.cz se již za pár týdnů rozšíří o nového člena. Po fůzi s LTnet s.r.o. se do skupiny ambiciózního poskytovatele přidá také firma Monex, která je jedním z významných internetových providerů v Příbrami a okolí. 

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 31.8.2020