SCUM server CZ/SK

176.57.134.17:28302

SCUM je multiplayer survival hra, která byla vytvořena a vydána společností Gamepires. Hra se odehrává na ostrovech, kde hráči bojují o přežití proti ostatním hráčům, přírodním nástrahám a zombie. Hráči jsou zajatí jako “muklové” a musí bojovat, aby přežili a stali se nejmocnějším hráčem na ostrově.

 

Hra nabízí rozsáhlý systém vlastností postavy, který ovlivňuje hráčovu schopnost přežít, jako jsou potřeby jídla a vody, únava, bolest a zranění. Hráči musí také zvažovat vlivy počasí a prostředí na svou postavu.

Hra obsahuje mnoho možností pro přežití, jako je stavba úkrytů, lov, výroba věcí a boj. Hráči mají k dispozici širokou škálu zbraní, vybavení a stavebních materiálů, které jim pomáhají přežít.

 

SCUM byl vydán jako Early Access na Steamu 8. srpna 2018. Hra má velkou komunitu fanoušků a stále se rozvíjí s aktualizacemi a novými funkcemi.

Jak se připojit ke hře SCUM?

Existuje několik způsobů, jak se připojit ke hře SCUM:

 

 1. Přes Steam: Hra SCUM je k dispozici na Steamu, takže si ji můžete zakoupit a nainstalovat přes Steam klienta, případně zakoupit klíč levněji například na Eneba. Po úhradě vám Eneba zašle klíč, který uplatníte ve Steamu a hru poté spustíte.

 2. Přes in-game menu: Pokud jste již hru nainstalovali, můžete se připojit ke hře přímo přes in-game menu. V menu vyberte možnost “Join Game” nebo “Connect” a vyberte server, na který se chcete připojit. Náš server má IP adresu 176.57.134.17:28302

Mějte na paměti, že SCUM je multiplayerová hra, takže základem je kvalitní připojení k internetu a zařízení, které je k routeru připojeno kabelem. Tím docílíte nejlepší odezvy a plynulého hraní. Dále si doporučuji před hraním projít návod, nebo se podívat na nějaký z našich tutoriálů, abyste se seznámili se základním ovládáním hry.

CZ/SK SCUM server - 2x loot, stavba všude, admin/NejPřipojení.cz

Připojte se na náš ostrov. Od 30.12.2022 se můžete připojit do našeho nového CZ/SK free serveru na adrese 176.57.134.17:28302

 

 • Standardní PVP pravidla
 • Stavění “kdekoliv” s navýšenou kapacitou pro více fragmentů vaší base
 • Proaktivní dohled proti cheaterům (v případě porušení získá cheater ban v rámci Steam účtu)

Na léto 2023 připravujeme

 • Interaktivní eventy
 • Hráčské konvoje
 • Boj o POIs
 • Questy
 • Systém reputace
 • Vyznačení sektoru, kde je aktuálně nejvíce hráčů
 • Systém head hunterů

Jak začít?

Ze startu byste měli nejprve prozkoumat své okolí, abyste zjistili, kde se nacházíte. Poté byste měli hledat potravu a vodu, abyste přežili. Dále byste měli hledat zbraně a zbroj, abyste se mohli bránit před ostatními hráči nebo divokou zvěří. Bude také důležité najít si skupinu lidí, s nimiž byste mohli spolupracovat, a postavit si úkryt nebo základnu.

Základy přežití

Postarat se o potřeby své postavy není ze startu hry vůbec lehké. Podívejte se na ty nejdůležitější základy a buďte soběstační. 

Herní čtvrtky

19:00-???

Tradice je tradice, svět se neovládne sám!

Každý čtvrtek od 19 hodin nás můžete v plné parádě potkat na serveru.