Tlapnet - recenze

0,0
Hodnocení 0 z 5
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměr0%
Špatný0%
Příšerné0%
Vznik společnosti Tlapnet s.r.o. se datuje do roku 2004, kdy otec a syn Tlapákovi rozhodli realizovat svůj podnikatelský záměr – přinést internet do Železných hor a okolí Ronova nad Doubravou, kde pocházejí. Od té doby se společnost rozrostla a momentálně nabízí připojení k internetu více než 80 000 spokojeným domácnostem ve více než tisíci městech a obcích.

Pro zajištění maximální péče pro zákazníky společnost vybudovala zákaznická centra v několika městech, vlastní call centrum v Bylanech u Chrudimi a další pobočky v 18 městech po celé České republice. Tlapnet se pyšní týmem odborníků v oblasti telekomunikací, kteří se starají o každodenní chod společnosti a její zákazníky. Kromě internetového připojení nabízí Tlapnet také televizní služby, hlasové služby, správu sítí a serverů, IT poradenství, zabezpečovací a kamerové systémy, vývoj informačních systémů, tvorbu podnikových sítí a další služby.

IČ: 27174824

Sídlo: U schodů 122/5, 190 00, Praha 9 – Hrdlořezy

Jednatel: Ing. Jiří Tlapák, MBA

Webové stránky:  https://www.tlapnet.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem internetu Tlapnet?

Zatím nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše.

Máte námět na sepsání článku s tématem Tlapnet? Napište nám na [email protected]
uvt

Ochutnejte 2 giga v síti UVT

Dle našich informací bude v síti UVT od 1.4.2023 na optické síti spuštěn nový tarif o rychlosti 2000 Mbps, tedy “dvě giga”. Upřímně, nemusíme mít to nejdražší auto, nejhezčí ženu, nejnovější mobil a nejrychlejší internet, ale pokud to zkrátka chceme, musíme to mít.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 7.2.2023

orelsoft

Laciný, dvakrát placený, tvrdí Pavel Žižka z Orelsoftu

"Pane Žižko, všimli jsme si zajímavého článku na Hradecké drbně, ve kterém rozebíráte dopady nízkých cen za služby připojení k internetu. Každý, kdo je z oboru, bude určitě vědět, která “hvězdná” firma se vydala touto cestou. S dovolením na vás máme ještě pár otázek."


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.10.2022

nevyžádané hovory

Jak nahlásit nevyžádané hovory | Návod + vzor zdarma ke stažení

Ve spolupráci s ČTÚ jsme pro vás připravili návod + vzor formuláře pro nahlášení nevyžádaných hovorů. Formulář si můžete zdarma stáhnout na této stránce.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.10.2022

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Proč nemít Smart TV připojenou k internetu po wifi?

Pokud si zakoupíte novou Smart TV, jistě bude umět připojit se k internetu pomocí Wi-Fi. Proč však tuto možnost nedoporučujeme my a ani většina dalších poskytovatelů streamovací služby?Autor: Redakce NejPřipojení.cz 25.4.2022

speedtest

Jak si správně změřit rychlost internetu?

Vánoční svátky jsou za námi a řada lidí našla pod stromečkem nový notebook, stolní počítač, mobil nebo tablet. Pokud dárek splnil očekávání, ale kvůli kvalitě internetového připojení už s ním taková zábava není, je potřeba zjistit, kde může být problém.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 28.12.2020