Český bezdrát (Eri)

Poskytovatel internetu Český bezdrát, který je známý spíše pod názvem Eri poskytuje především xDSL připojení k internetu napříč celou ČR.  Jejich působení začalo rokem 2002. Kromě internetu nabízí od roku 2013 hlasové služby a v roce 2019 zařadili do své nabídky také IPTV.

IČ: 25902415

Sídlo: Příbor, Zámečnická 592

Jednatel: Benedikt Pánek a Ing. Petr Benýšek

Webové stránky:  https://www.eri.cz/

Jaké jsou Vaše zkušenosti s poskytovatelem Český bezdrát (Eri)?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Benysek ERI

Proč nebude ČTÚ regulovat velkoobchodní ceny mobilních dat?

Špatnou zprávu pro virtuální operátory přineslo rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ). Po jednání své Rady upustil od původního záměru regulovat velkoobchodní ceny mobilních dat.


Autor: Redakce NejPřipojení.cz 27.4.2022

ctu

ČTÚ referuje o sporu o data i nevyžádaných hovorech

Instituce v něm informuje o rozhodnutí vlastní Rady, která posuzovala spor mezi T-Mobilem a společností Český bezdrát. ČTÚ ve zprávě řeší také nevyžádané marketingové hovory.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 16.8.2021

ERI

Vyjádření T-Mobilu ke sporu s ERI

Mluvčí operátora žádost o rozhovor odmítla, zdůvodnila to rozkladem a zaslala pouze oficiální vyjádření, které se můžete přečíst v tomto článku.Autor: Redakce NejPřipojení.cz 10.5.2021

ERI

Virtuální operátor Český bezdrát dostal za pravdu ve sporu s T-Mobilem, případ však není u konce

Podle verdiktu předsedkyně Rady ČTÚ Hany Továrkové musí T-Mobile Českému bezdrátu snížit velkoobchodní cenu mobilních dat. Mělo by se tak stát o 41 procent.

Autor: Redakce NejPřipojení.cz 3.5.2021