Připojení k internetu v Olomouci, Prostějově, Brně a digitální televize.

O nás

Jsme tým v oboru internetového připojení dnes s již desíti letou praxí. Naši kolegové mají dlouholeté pracovní zkušenosti s desítkami větších i menších poskytovatelů nebo operátorů na českém trhu.

 

V roce 2016 jsme se tedy rozhodli pro vznik tohoto bezplatného projektu, který slouží právě Vám uživatelům internetového připojení. Aktuálně pro Vás máme k dispozici výběr z většiny operátorů a hlavně poskytovatelů internetového připojení a kabelové televize.

 

Zákazník býval doposud často klamán ze strany poskytovatele v cenách a kvalitě dodávaného internetu, ale díky našemu odbornému týmu Vám můžeme vždy nestranně zajistit to, co je pro Vás opravdu nejlepší. Objednáním služby to však nekončí-dále jsme Vám vždy k dispozici s řešením jakýchkoliv problémů a dotazů s Vaším připojením.

 

Internetové připojení zajistíme po celé republice s možností výběru a garance lepších cen či podmínek, než by ji zákazník běžně získal sám.

 

Pro správce a majitelé nemovitostí nabízíme komplexní služby včetně případného zasíťování a spoluúčastí v investičních akcích.

 

Ověřte si Vaše možnosti!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a na základě čl. 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR za účelem poskytnutí služeb elektronických komunikací.

Nemáme rádi spam a budeme respektovat Vaše soukromí! 🙂

Prohlášení o ochraně a zpracování osobních údajů